(57) Poproś o hotele narciarskie w Południowym Tyrolu

Hotele narciarskie w Południowym Tyrolu

Doskonale przygotowane stoki narciarskie i fajne snowparki, przyjazne rodzinom tory saneczkowe i panoramiczne trasy do narciarstwa biegowego - hotele narciarskie w Południowym Tyrolu zapraszają do uprawiania różnorodnych sportów zimowych w pobliżu.

Zarezerwuj najlepszy hotel na narty w Południowym Tyrolu

Niektóre hotele narciarskie w Południowym Tyrolu znajdują się bezpośrednio na stokach ośrodka narciarskiego, inne oferują wygodny transfer. Mieszkania wakacyjne i pensjonaty w bezpośrednim sąsiedztwie ośrodków narciarskich Południowego Tyrolu są również idealne na sportowe zimowe wakacje.

Południowy Tyrol inspiruje wczasowiczów nie tylko wspaniałą infrastrukturą ośrodków narciarskich, ale także mnóstwem dziewiczych górskich krajobrazów od Dolomitów po Ortles. Tak więc goście hoteli narciarskich w Południowym Tyrolu, którzy odkrywają ośnieżony górski krajobraz podczas wycieczek narciarskich i wędrówek w rakietach śnieżnych, również zyskują na wartości. Po ćwiczeniach na czystym zimowym powietrzu, wczasowicze lubią zrelaksować się w nowoczesnych oazach wellness swoich hoteli narciarskich w Południowym Tyrolu, zanim oddadzą się kulinarnym przysmakom południowotyrolskiej kuchni podczas kolacji.

Hotels by theme

Service