(329) Szukaj hoteli w Południowym Tyrolu

Hotele w Południowym Tyrolu

Chcesz zarezerwować hotel w Południowym Tyrolu? Doskonały wybór: kraina czarujących kontrastów zachwyca imponującymi szczytami górskimi i łagodnymi winnicami, tętniącymi życiem miastami i spokojnymi lasami, warownymi zamkami i zachęcającymi winiarniami.

Zarezerwuj najlepsze hotele w Południowym Tyrolu

Oferta wspaniałych hoteli w Południowym Tyrolu jest tak różnorodna, jak sam kraj. Od rodzinnego, tradycyjnego hotelu w starym mieście Bressanone po panoramiczny hotel tuż przy stokach narciarskich Plan de Corones, od idyllicznie położonego rodzinnego hotelu niedaleko Merano po luksusowy ośrodek wellness w Dolomitach , w Południowym Tyrolu jest hotel, który zaspokoi gusta każdego wczasowicza.

Wszystkie hotele w Południowym Tyrolu mają coś wspólnego: zachwycają swoich gości udanym połączeniem tradycyjnej gościnności i nowoczesnego komfortu. Przytulne umeblowanie, troskliwa obsługa i doskonała kuchnia sprawiają, że w hotelu w Południowym Tyrolu wczasowicze czują się jak w domu. Ponadto istnieje szeroka gama wakacyjnych atrakcji: spacery i wędrówki, wycieczki rowerowe i wspinaczki, przejażdżki konne i rundy golfa, zwiedzanie zamków i wycieczki na zakupy gwarantują pełne wrażeń wakacje.

Wyszukiwanie hoteli w Południowym Tyrolu na wakacje: Jak znaleźć odpowiedni hotel?

Poszukiwania hotelu w Południowym Tyrolu najlepiej rozpocząć od wybranej lokalizacji. Odpowiedni hotel w Południowym Tyrolu dla Ciebie i Twoich bliskich znajduje się na przykład w Dolomitach, w Valosta, w regionie Merano przy Kornplatz lub w okolicach Bolzano. Wakacje w hotelu w Południowym Tyrolu oznaczają również, że spędzisz je w najlepszych domach. Najlepsze oferty spa, ekskluzywne strefy wellness lub medical wellness - z nami otrzymasz najlepsze rekomendacje hoteli w Południowym Tyrolu.

Twój budżet jest z pewnością decydującym czynnikiem przy wyborze odpowiedniego hotelu dla Ciebie. Jeśli chcesz zarezerwować hotel w Południowym Tyrolu za rozsądną cenę, hotele trzygwiazdkowe to najlepszy wybór. Z drugiej strony, hotele 4- i 5-gwiazdkowe są w wyższym przedziale cenowym, a cała oferta tych hoteli jest odpowiednio obszerna. W podjęciu decyzji może pomóc również zapoznanie się z różnymi opiniami na temat hoteli, a także porównanie materiałów zdjęciowych i wideo, które każdy hotel na naszym portalu starannie wyselekcjonował i udostępnił.

Wakacje w hotelu w Południowym Tyrolu: jakiego hotelu szukasz?

Jeśli chcesz zarezerwować hotel w Południowym Tyrolu, rodzaj hotelu ma decydujące znaczenie dla Twojej decyzji. Latem aktywni wczasowicze czekają na wyspecjalizowane hotele turystyczne, hotele rowerowe lub hotele jeździeckie. Zimą doskonałym wyborem są hotele położone bezpośrednio przy stokach narciarskich, hotele wellness oraz hotele romantyczne.

Wakacje w Południowym Tyrolu w hotelu mogą być również dostosowane do specjalnych życzeń wakacyjnych: czy to hotel miejski, hotel jogi, hotele winiarskie, hotel nad jeziorem lub hotel tylko dla dorosłych: w Południowym Tyrolu istnieje szeroki wybór wyspecjalizowanych hoteli dla każdego wymagania. Zapraszamy na relaksujący wypoczynek w naszym regionie!

Hotels by region

Service