(237) Zamów mieszkania wakacyjne w Południowym Tyrolu

Mieszkania wakacyjne w Południowym Tyrolu

W mieszkaniu wakacyjnym w Południowym Tyrolu można w pełni cieszyć się zasłużonym urlopem. Swoboda,niezależnośćod ustalonych pór posiłków i innych obowiązków, a także otoczenie, które sprawia, że czujemy się jak wdomu- czego chcieć więcej?

Zarezerwuj najlepsze mieszkania wakacyjne w Południowym Tyrolu

Przytulne mieszkania wakacyjne w Południowym Tyrolu oferują wszystko, czego dusza zapragnie. Wybór jest tutaj szczególnie duży: luksusowe mieszkania, mieszkania wakacyjne z nowoczesnym i praktycznym wyposażeniem, z najlepszymi urządzeniami gospodarstwa domowego, przestronnymi pokojami, a czasem nawet oazami wellness, lub prostsze mieszkania wakacyjne na farmie z zachęcającą atmosferą, w środku natury i w idyllicznych górskich wioskach.

Goście mieszkań wakacyjnych w Południowym Tyrolu mogą zjeść rano obfite śniadanie o wybranej przez siebie porze. Następnie w okolicy czekają liczne szlaki turystyczne, wycieczki wspinaczkowe i szeroki wybór aktywności dla miłośników sportów zimowych. Niezależne planowanie dnia pozwala również na pozostanie w łóżku do południa, delektowanie się filiżanką kawy w piżamie na tarasie, a tym samym całkowite zablokowanie pośpiechu i stresu codziennego życia.

Szczególnie rodziny czują się dobrze zaopiekowane w mieszkaniach wakacyjnych w Południowym Tyrolu. Zwłaszcza osoby podróżujące z małymi dziećmi doceniają swobodę i elastyczność, a także przytulną i przestronną atmosferę mieszkania wakacyjnego. Oprócz możliwości gotowania w mieszkaniu, goście mogą również skosztować przysmaków Południowego Tyrolu w restauracjach w okolicy.

Co wyróżnia mieszkania wakacyjne w regionach Południowego Tyrolu?

Mieszkania wakacyjne lub po prostu"Fewos" w Południowym Tyrolu charakteryzują się komfortem i swobodną atmosferą. Najlepsze mieszkania w Południowym Tyrolu są przytulnie urządzone - od salonu, przez prywatny balkon, aż po sypialnię - i oferują wszelkie wygody dla rodzin z dziećmi, grup przyjaciół lub par.

Większość wymarzonych mieszkań wakacyjnych w Południowym Tyrolu jest prowadzona rodzinnie. Zostaniesz powitany przez rodzinę goszczącą i możesz po prostu skontaktować się bezpośrednio z właścicielem w razie jakichkolwiek pytań. Niezależnie od tego, czy chodzi o dodatkowy sprzęt dla rodzin, wskazówki dotyczące aktywności, takich jak jazda na nartach zimą czy wędrówki latem - z przyjemnością pomogą Ci słowem i czynem. Twoje wakacje w Południowym Tyrolu z naszymi wybranymi mieszkaniami wakacyjnymi będą wyjątkowym doświadczeniem.

Accommodations by region

Service