(35) Prośba o hotele dla smakoszy w Południowym Tyrolu

Hotele dla smakoszy w Południowym Tyrolu

Hotele dla smakoszy w Południowym Tyrolu rozpieszczają smakoszy potrawami, które łączą wpływy kuchni śródziemnomorskiej i alpejskiej, innowacje i tradycję, tworząc harmonijną ucztę dla podniebienia.

Zarezerwuj najlepszy hotel dla smakoszy w Południowym Tyrolu

Malownicze kontrasty między sadami, winnicami i górskimi szczytami, które składają się na szczególny urok Południowego Tyrolu, znajdują również odzwierciedlenie w jego kuchni. Schlutzkrapfen czy risotto ze szparagami, gulasz z dziczyzny z knedlami z boczku czy golec w sosie z białego wina, Kaiserschmarrn czy tiramisu - szefowie kuchni hoteli dla smakoszy w Południowym Tyrolu przywiązują dużą wagę do świeżych składników i wykorzystują głównie produkty sezonowe i regionalne.

Niektóre hotele dla smakoszy w Południowym Tyrolu zbierają zioła i warzywa z własnych ogrodów, a goście mieszkań wakacyjnych na farmach często mogą również korzystać z produktów rolnych. Aby zapewnić doskonałe doznania smakowe, wczasowicze w hotelach dla smakoszy w Południowym Tyrolu otrzymują odpowiednią rekomendację napoju do danego dania: od doskonałych win, przez różne piwa, po naturalnie mętny sok jabłkowy - każdy znajdzie tu napój na swój gust.

Hotels by theme

Service