(54) Zapytanie Bikehotels w Południowym Tyrolu

Hotele rowerowe w Południowym Tyrolu

Urozmaicony krajobraz i wiele słonecznych dni po południowej stronie Alp sprawiają, że Południowy Tyrol jest poszukiwanym miejscem na wakacje dla rowerzystów.

Zarezerwuj najlepszy rowerowy hotel w Południowym Tyrolu

Wiele obiektów noclegowych, takich jak hotele rowerowe w Południowym Tyrolu, doskonale nadaje się na pełne przygód i relaksu wakacje rowerowe, gdyż można z nich łatwo i szybko dotrzeć do wielu wspaniałych tras rowerowych. Niezależnie od tego, czy są to kręte przełęcze dla rowerzystów szosowych, czy wymagające singletracki dla rowerzystów górskich, czy są to przyjazne rodzinom ścieżki rowerowe, czy też wycieczki okrężne ze stacją ładowania rowerów elektrycznych w schronisku alpejskim - od Val Venosta po Val Pusteria, od Val d'Ega po południe Południowego Tyrolu, każdy urlopowicz znajdzie swoją ulubioną trasę.

Dzięki łagodnemu klimatowi, goście hoteli rowerowych w Merano i okolicach cieszą się szczególnie długim sezonem rowerowym w Merano i okolicach, podczas gdy goście górskich hoteli rowerowych w Dolomitach cieszą się nie tylko imponującymi górskimi panoramami, ale także świeżym górskim powietrzem w szczycie lata. Po wycieczce rowerowej wczasowicze chętnie relaksują się w strefie wellness swojego hotelu dla rowerów górskich w Południowym Tyrolu.

Hotels by theme

Service