Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie

Imprint

Właściciel i odpowiedzialny za treść

Internet Consulting GmbH
Firma jednoosobowa
Rienzfeldstraße 30 - I-39031 Brunico
Tel.: +39 0474 010 155
Faks: +39 0474 010 165
info@inetcons.it | internetconsulting@pec.rolmail.net
www.inte rnet-consulting.it

Logo Internet Consulting

Numer VAT / numer podatkowy / numer rejestru handlowego Bolzano: IT 00760750216
Kapitał zakładowy: 10.200 € w pełni opłacony

Prawa autorskie

Wszystkie opublikowane obiekty (teksty, obrazy, grafiki, filmy itp.) są chronione prawem autorskim i nie mogą być wykorzystywane ani powielane w jakimkolwiek celu lub w jakiejkolwiek formie, online lub drukowanej, bez naszej wyraźnej zgody.

Poniższe znaki towarowe są zastrzeżonymi znakami towarowymi, których nie wolno używać bez odpowiedniej zgody:

POŁUDNIOWYM TYROLU®.

Zastrzeżenie

Pomimo starannej pracy i dokładnej kontroli, nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za poprawność, kompletność lub aktualność dostarczonych treści. Roszczenia wobec nas z tytułu odpowiedzialności za szkody materialne lub niematerialne spowodowane korzystaniem z treści lub nieprawidłową lub niekompletną treścią są zasadniczo wykluczone.

Ponadto nie ponosimy odpowiedzialności za treść, dostępność lub jakiekolwiek szkody spowodowane przez strony internetowe, które są bezpośrednio lub pośrednio powiązane z naszą witryną. W momencie umieszczania linków na wspomnianych stronach nie wykryto żadnych nielegalnych treści. Nie mamy jednak żadnego wpływu na ich obecny lub przyszły wygląd i zmiany ani na zawarte w nich linki.

Redakcja zastrzega sobie prawo do publikowania tekstów prasowych i informacji w skróconej formie. Prosimy o poinformowanie nas o braku zgody na publikację.

Informacje obowiązkowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE nr 524/2013: Platforma internetowego rozstrzygania sporów konsumenckich (ODR) Komisji Europejskiej: https://ec.europa.eu/consumers/odr/

Usługa