Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie

Karty Advantage w Południowym Tyrolu

Odkrywanie kraju za pomocą transportu publicznego jest warte zachodu! W Południowym Tyrolu istnieje wiele kart korzyści lub kart gościa, dzięki którym można bezpłatnie korzystać ze wszystkich środków transportu publicznego i cieszyć się wieloma innymi korzyściami.

Szczególnie w szczycie sezonu drogi Południowego Tyrolu są bardzo zatłoczone. Jeśli nie chcesz utknąć w korku podczas wakacji, możesz z łatwością skorzystać z transportu publicznego. Dzięki pociągom, kolejkom linowym, autobusom miejskim i międzymiastowym można szybko dotrzeć do większości miast. Ponadto podczas podróży można podziwiać piękne krajobrazy i nie trzeba stale uważać na korki.

Przejazd środkami transportu publicznego w Południowym Tyrolu jest jednak nie tylko praktyczny, ale w wielu przypadkach nawet bezpłatny. Wiele stowarzyszeń turystycznych oferuje gościom swoich obiektów członkowskich karty korzyści, z którymi korzystanie z transportu publicznego w Południowym Tyrolu jest bezpłatne. Często można również korzystać z lokalnych kolejek linowych lub wyciągów krzesełkowych za darmo lub po obniżonej cenie.

Osoby, które nie zatrzymują się w obiekcie członkowskim, mogą również kupić kartę Mobilcard lub Museumobil Card i w ten sposób zaoszczędzić sporo pieniędzy na wakacjach.

Kultura, zakupy i rozrywkowy program tygodniowy

Z większością kart korzyści można również odwiedzić lokalne muzea za darmo lub mieć bezpłatny wstęp do ponad 90 uczestniczących muzeów w całym Południowym Tyrolu. Niektóre karty dla gości obejmują również zróżnicowany program aktywności i rozrywki dla młodszych i starszych wczasowiczów.

Inne karty gwarantują swoim posiadaczom specjalne zniżki i rabaty w obiektach rekreacyjnych, na basenach lub w sklepach uczestniczących w programie. Aby uzyskać pełną listę korzyści i warunków użytkowania, należy skontaktować się z odpowiednim biurem turystycznym lub gospodarzem.

Tutaj znajdziesz przegląd najważniejszych kart gościa i kart korzyści w Południowym Tyrolu, a także interesujące informacje na temat poszczególnych kart.

Karty Advantage

Usługa