Find accommodation & make a request

Kamery internetowe w Południowym Tyrolu

Zobacz z wyprzedzeniem najpiękniejsze regiony wypoczynkowe Południowego Tyrolu - dzięki naszym kamerom internetowym! Kraina Meranu, Dolomity czy Valli di Tures e Aurina: nasze migawki z Południowego Tyrolu zaostrzą Twój apetyt na relaks i ułatwią planowanie wakacji.

Kamery internetowe

Góry w Południowym Tyrolu są bez wątpienia jednymi z najbardziej znanych na świecie. Każdy, kto je widział, wie dlaczego: ze względu na ich piękno, idealnie ukształtowane szczyty, rozległe alpejskie pastwiska i niezliczone możliwości wędrówek i wspinaczki, które sprawiają, że obszar ten jest ogromnym parkiem przygód dla każdego.

Zdecydowanie warte zobaczenia są Dolomity i ich szczególna cecha, która wyróżnia je spośród wszystkich innych gór. Mowa o różowym zabarwieniu, jakie przybierają o zachodzie słońca, zwanym w tym kraju dźwięcznie Enrosadira. Ci, którzy nigdy nie widzieli tego nieporównywalnego naturalnego spektaklu na własne oczy, tracą wiele.

Nie pozostaje nic innego, jak zatrzymać się, będąc pod wrażeniem niemal nietkniętego i wyjątkowego krajobrazu. Czy to latem, czy zimą, Południowy Tyrol daje nam niezapomniane chwile o każdej porze roku.

Nasz partner w zakresie kamer internetowych: www.webcams-suedtirol.com

Selected accommodations in South Tyrol

Service