(4) Poproś o kempingi w Południowym Tyrolu

Kemping w Południowym Tyrolu

Czy to w środku imponującego górskiego świata, czy wśród winnic, czy w pobliżu miasta wartego zobaczenia, czy w cichej idylli natury - istnieje różnorodny wybór wysokiej jakości opcji kempingowych w Południowym Tyrolu.

Zarezerwuj najlepsze kempingi w Południowym Tyrolu

Każdy, kto ceni sobie nieformalną atmosferę i przykłada większą wagę do wolności niż luksusu, poczuje się na kempingu jak w domu. Oczywiście, szczególnie dla dzieci, spędzenie nocy w namiocie lub kamperze to wspaniała przygoda, ale wiele kempingów w Południowym Tyrolu oferuje nie tylko stanowiska, ale także bungalowy lub mieszkania dla wczasowiczów, którzy lubią nieco bardziej komfortowe warunki.

Na kempingu w Południowym Tyrolu mali i duzi wczasowicze spędzają beztroskie wakacje. Dzieci szybko znajdują kompanów do zabawy, a dorośli mogą łatwo wdać się w rozmowę z sąsiadami. Częściowo bezpośrednio na kempingu, a poza tym bardzo blisko, znajdują się sklepy i wiele obiektów rekreacyjnych, a także restauracje, które zachwycają wczasowiczów mieszanką tradycyjnej kuchni alpejskiej i lekkich dań śródziemnomorskich. Dla spragnionych wysiłku sportowców i dla zrelaksowanych koneserów, dla tętniących życiem rodzin i dla romantycznych miłośników przyrody - w zależności od kempingu, kemping w Południowym Tyrolu inspiruje wczasowiczów o różnych preferencjach.

Accommodations by region

Service