Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie

Blog Południowego Tyrolu - Odkryj najpiękniejsze strony Południowego Tyrolu

Nasz blog opowiada najpiękniejsze historie z Południowego Tyrolu i jest poświęcony przede wszystkim pięknym naturalnym krajobrazom, wymarzonym miejscom, ludziom, a także zwyczajom i dobrom kultury. Zainspiruj się autentycznymi spotkaniami, niezapomnianymi doświadczeniami i najlepszymi wakacyjnymi wskazówkami!

Zróżnicowane miejsce na wakacje w Południowym Tyrolu

Południowy Tyrol, klejnot w Alpach, jest pełen historii i fascynujących doświadczeń. Nasz blog o Południowym Tyrolu zabierze Cię w podróż do świata gór, regionalnej kuchni i serdecznych ludzi, którzy charakteryzują ten region. Nasze historie opowiadają o zapierających dech w piersiach przeżyciach na świeżym powietrzu, wspaniałych miejscach do fotografowania i kulinarnych atrakcjach.

Tradycja i gościnność zajmują centralne miejsce dla mieszkańców Południowego Tyrolu. Odkryj skarby kultury, które Południowy Tyrol ma do zaoferowania dzięki naszemu blogowi o Południowym Tyrolu i czekaj na praktyczne wskazówki dotyczące podróży - dzielimy się naszą wiedzą, aby Twój pobyt w Południowym Tyrolu był idealny. Zainspiruj się historiami z Południowego Tyrolu!

Nasz zespół

Jesteśmy barwną mieszanką kochających przyrodę, żądnych przygód i kreatywnych redaktorów. Mieszkamy w Południowym Tyrolu i łączy nas miłość do pisania i fotografii, gór i kultury. Naszą pasją jest ciągłe odkrywanie nowych historii o ziemi i jej mieszkańcach, o tożsamości i tradycji, o cichych miejscach i tysiącach twarzy Południowego Tyrolu. Naszymi tekstami i zdjęciami chcemy pokazać Wam piękno tego pełnego kontrastów regionu i rozbudzić Waszą ciekawość. Ale przede wszystkim chcemy jednego: zainspirować Cię do podróżowania.

Usługa