(69) Zapytaj o hotele wellness w Południowym Tyrolu

Najpiękniejsze hotele wellness w Południowym Tyrolu

Hotele wellness w Południowym Tyrolu realizują dwie zasady bliskości z naturą i zachwycającego połączenia różnych tradycji, gwarantując holistyczny relaks dla ciała i duszy. Ciesz się ekscytującym kontrastem między alpejską przyziemnością a śródziemnomorską lekkością.

Zarezerwuj hotel wellness w Południowym Tyrolu: Bliskość natury i luksus w jednym

Od kąpieli w sianie po peeling solą morską, od masaży olejkiem z sosny górskiej po kąpiele w algach - goście hoteli wellness w Południowym Tyrolu mogą oddawać się przyjemnościom na wiele sposobów. Ekskluzywny relaks na wakacjach w Południowym Tyrolu: hotele wellness w Południowym Tyrolu zachwycają nowoczesnymi spa i skutecznymi zabiegami kosmetycznymi opartymi na naturalnych produktach i kosmetykach z Południowego Tyrolu.

Niektóre hotele spa w Południowym Tyrolu oferują jacuzzi w apartamencie, inne panoramiczny basen na tarasie na dachu, a dla wszystkich, którzy lubią się spocić, przygotowano sauny i łaźnie parowe we wszystkich wariantach - od sauny z imprezą nad jeziorem po saunę z organicznego drewna sosnowego. Po relaksującej przerwie w hotelu z wellness w Południowym Tyrolu, wczasowicze wracają do swojego codziennego życia z nową energią i większym spokojem.

Czystego dobrego samopoczucia dla ciała i duszy można również doświadczyć dzięki regionalnej kuchni, która w Południowym Tyrolu oferuje połączenie elementów alpejskich i śródziemnomorskich. Zdrowe potrawy przyrządzane z produktów pochodzących od południowotyrolskich rolników w połączeniu z odpoczynkiem i relaksem w strefie spa hotelu wellness w Południowym Tyrolu sprawią, że wakacje staną się holistycznym doświadczeniem. Bliskość natury i absolutny komfort, połączenie tradycji i nowoczesności zainspirują Cię.

Hotel wellness i wędrówki w Południowym Tyrolu - jak to sobie wyobrazić?

Twój hotel wellness w Południowym Tyrolu to nie tylko najlepszy adres dla absolutnego dobrego samopoczucia, ale także o wiele więcej. Od wiosny do jesieni miłośnicy węd rówek mogą cieszyć się panoramicznymi wycieczkami na Alpe di Siusi, w regionie Merano/Meraredo lub na Tre Cime di Lavaredo. Bujny zielony naturalny krajobraz, otoczony surowymi ścianami skalnymi, oferuje imponujące wrażenia z wakacji z panoramicznymi widokami. Podczas gdy bardziej alpejskie regiony inspirują wycieczkami na dużych wysokościach, okolice Bolzano i Merano charakteryzują się śródziemnomorskim krajobrazem z sadami i winnicami. Wiosną naturalny spektakl kwitnących jabłoni jest imponujący, podczas gdy jesienią Południowy Tyrol jest popularnym celem podróży w czasie żniw i popularnego festiwalu Törggelen. Po powrocie z wycieczek na świeżym powietrzu, strefa spa w hotelu wellness w Południowym Tyrolu oferuje szeroki wybór opcji relaksu z sauną, basenami i różnymi zabiegami.

Zarezerwuj hotel wellness w Południowym Tyrolu: Co można robić zimą?

Z kolei zimą wakacje wellness w Południowym Tyrolu można doskonale połączyć z jazdą na nartach. Kilka hoteli znajduje się bezpośrednio przy stoku narciarskim i oferuje pakiety wellness zaprojektowane specjalnie dla narciarzy. Męczący dzień na stoku kończy się w strefie spa hotelu, z kojącym masażem sportowym i relaksem w panoramicznym basenie. Inne zimowe aktywności, które są popularne wśród gości hoteli wellness w Południowym Tyrolu, to narciarstwo biegowe, saneczkarstwo, wędrówki w rakietach śnieżnych i ski touring. Alpe di Siusi, Plan de Corones, Valli di Tures e Aurina lub okolice Solda i Ortles są idealne dla miłośników sportów zimowych.

Hotels by theme

Service