(21) Prośba o hotele golfowe w Południowym Tyrolu

Hotele golfowe w Południowym Tyrolu

Południowym Tyrolu znajdują się 9- i 18-dołkowe pola golfowe o bardzo różnym charakterze. Są pola golfowe z imponującym tłem Dolomitów i pola golfowe otoczone jabłoniami i winnicami.

Zarezerwuj najlepszy hotel golfowy w Południowym Tyrolu

Niektóre hotele golfowe w Południowym Tyrolu znajdują się w pobliżu pól golfowych z wieloma przeszkodami wodnymi lub trudnymi zmianami wysokości, podczas gdy inne hotele golfowe oferują szczególnie dobre możliwości treningowe dla początkujących.

Wybierając hotel golfowy w Południowym Tyrolu, weź pod uwagę nie tylko swoje preferencje dotyczące gry i krajobrazu, ale także miesiąc, w którym zaplanowałeś swoje golfowe wakacje. Już w lutym pola golfowe w Lana i Eppan przyciągają bujną zielenią, a od marca 18-dołkowe pole w Val Passiria zaprasza na golfowe przyjemności. Dlatego jeśli chcesz wcześnie rozpocząć sezon golfowy, zarezerwuj hotel golfowy w Merano i okolicach lub w Bolzano i okolicach.

Pola golfowe w Val Pusteria, Alta Badia, Alpe di Siusi i Val d'Ega oferują zapierające dech w piersiach górskie panoramy i orzeźwiające górskie powietrze nawet w gorące letnie dni. Niezależnie od tego, który hotel golfowy w Południowym Tyrolu ostatecznie wybierzesz - będziesz zachwycony doskonałą kuchnią i przestronną strefą wellness.

Hotels by theme

Service