(108) Wybierz hotele turystyczne w Południowym Tyrolu

Hotele na piesze wycieczki w Południowym Tyrolu

Ze względu na zróżnicowany krajobraz, Południowy Tyrol jest idealnym miejscem na naturalne i relaksujące wakacje piesze, a hotele turystyczne w Południowym Tyrolu są idealnym zakwaterowaniem dla tych, którzy chcą odkrywać piękno Południowego Ty rolu na piechotę.

Zarezerwuj najlepszy hotel na wędrówkę w Południowym Tyrolu

Hotele turystyczne w Południowym Tyrolu znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie szlaków turystycznych. Ponadto gospodarze organizują wędrówki z przewodnikiem, chętnie udzielają osobistych wskazówek dotyczących najpiękniejszych wycieczek, a także oferują wiele innych atrakcji, dzięki którym miłośnicy sportów górskich poczują się jak w domu.

Od wycieczek po lodowcu w masywie Ortler po wędrówki po schroniskach w Dolomitach, od kanałów irygacyjnych po szlaki archeologiczne - wokół hoteli turystycznych w Południowym Tyrolu znajduje się ponad 17 000 km oznakowanych szlaków turystycznych na każdej wysokości i dla każdego gustu. Niezależnie od tego, czy jest to zimowa wędrówka na Alpe di Siusi, czy wiosenna wędrówka przez kwitnące łąki jabłoni w Valle Isarco, czy jest to wymagająca wycieczka na szczyt w Valle di Tures, czy przyjazny rodzinom szlak tematyczny w Val Venosta - każda pora roku i każdy region w Południowym Tyrolu ma swój urok. W Południowym Tyrolu, oprócz hoteli dla turystów pieszych, istnieje również wiele mieszkań wakacyjnych i pensjonatów, które są specjalnie dostosowane do potrzeb turystów pieszych i alpinistów.

Hotels by theme

Service