(12) Prośba o domki letniskowe w Południowym Tyrolu

Chalety w Południowym Tyrolu

Chalety w Południowym Tyrolu to obiekty noclegowe, które spełniają wakacyjne marzenia. Łącząc niezakłóconą prywatność z luksusowym komfortem, domki letniskowe w Południowym Tyrolu spełniają najwyższe wymagania.

Zarezerwuj najlepszy domek letniskowy w Południowym Tyrolu

Istnieje szeroki wachlarz ofert - od małego domku, który oferuje dużo wolnej przestrzeni, a jednocześnie wygodne korzystanie ze struktury hotelowej, po dom w panoramicznej lokalizacji, który punktuje czystą przyrodą i idyllicznym spokojem.

Udane połączenie alpejskiej przytulności i śródziemnomorskiej lekkości jest tym, co sprawia, że Południowy Tyrol jest tak poszukiwanym miejscem na wakacje, a także nadaje domkom letniskowym w Południowym Tyrolu szczególnego uroku: naturalne materiały, takie jak drewno i kamień, które zawsze odgrywały ważną rolę w regionalnej tradycji budowlanej, są harmonijnie połączone z nowoczesnym designem w domkach letniskowych. Czy to na górskiej łące w Dolomitach, pomiędzy łagodnymi winnicami czy na skraju lasu - jeśli wybierzesz domek letniskowy w Południowym Tyrolu, poznasz Południowy Tyrol od jego najpiękniejszej strony i spędzisz niezapomniane wakacje.

Accommodations by region

Service