Find accommodation & make a request
Red Rooster
Select 1 of 1,600 Red Rooster farms now
from 201 €
Alpenpalace Luxury Hideaway & Spa Retreat
Exclusive well-being oasis | St. Johann in Tauferer Ahrntal
s
from 158 €
Viktoria Alpine Spa Resort
Wellnesshotel | Hafling near Meran
from 190 €
WINKLER Sport & Spa Resort
Design hotel | St. Lorenzen at Mt. Kronplatz
from 131 €
SONNENHOF Sun/Spa/Panorama
Sporthotel | Pfalzen at Mt. Kronplatz
s
from 289 €
Wellness Refugium Alpin Royal
Charm & warmth | St. Johann in Tauferer Ahrntal
from 118 €
Granpanorama Hotel StephansHof
Winter sports | Villanders in Eisacktal
from 185 €
Quellenhof Luxury Resort Passeier
Sport & wellness resort | Passeiertal
from 174 €
MIRABELL DOLOMITES HOTEL
Luxury . Ayurveda & SPA | Olang at Mt. Kronplatz
from 100 €
Hotel Tirolerhof
Gourmet hotel | Welsberg-Taisten at Mt. Kronplatz
s
from 94 €
Wirtshaushotel Alpenrose
Active hotel | St. Lorenzen at Mt. Kronplatz
from 142 €
LANERHOF Active/Spa/Balance
Spa-Hotel | St. Lorenzen at Mt. Kronplatz
from 258 €
Naturhotel Waldheim
Active hotel | Altrei in Southern South Tyrol
from 132 €
Hotel Edelweiss
ski week special | Meransen in Eisacktal

Dolomiti Superski

Po prostu super! 15 ośrodków narciarskich z łącznie około 1200 kilometrami tras i najnowszej generacji kolejkami linowymi sprawia, że Dolomiti Superski jest największym stowarzyszeniem narciarskim na świecie.

3D Dolomiti Superski
3D Dolomiti Superski

3D Dolomiti Superski

© Youtube - DolomitiSuperski

W jego skład wchodzą topowe ośrodki narciarskie, takie jak 3 Cime Dolomity, Alta Badia, Cortina d'Ampezzo, Val Gardena czy Plan de Corones , ale także mniejsze i bardzo przyjazne rodzinom ośrodki narciarskie, takie jak Gitschberg Jochtal, Obereggen czy Val di Fiemme.

To, co łączy wszystkie ośrodki narciarskie w Dolomitach, to dobry stosunek ceny do jakości, wyraźna przyjazność dla rodzin i stoki, które są w 100% pokryte śniegiem do późnej wiosny. W ośrodkach narciarskich Dolomiti Superski można znaleźć nie tylko doskonale przygotowane trasy zjazdowe, ale także trasy do narciarstwa biegowego, tory saneczkowe, snowparki i wiele innych.

Ponieważ wiele hoteli i pensjonatów uczestniczy w ofertach Dolomiti Superski, ta zimowa przyjemność jest również przystępna cenowo dla tych, którzy nie mają tak dużego budżetu na urlop narciarski. Oprócz niskich cen zakwaterowania, obejmują one również zniżki na karnety narciarskie, a w niektórych przypadkach zniżki na kursy narciarskie i wypożyczalnie sprzętu narciarskiego.

Dolomiti Superski oferuje

Dolomiti Superpremière

Dzięki tej ofercie narciarze mogą dobrze rozpocząć zimę. W pierwszych tygodniach od rozpoczęcia sezonu do 23.12.2023 r. narciarze przebywający przez 4 lub 8 dni otrzymująjeden lub dwa dni gratis - z karnetem narciarskim i zakwaterowaniem. Specjalne ceny są dostępne w szkołach narciarskich i wypożyczalniach sprzętu narciarskiego.

Dolomiti Springdays

Wiosną robi się cieplej, dni stają się dłuższe, a warunki śniegowe są idealne na niezapomniane dni na nartach.

  • Od 16.03. do 01.04.2024 r. w ośrodkach Dolomiti Superski można jeździć na nartach w słońcu i za darmo, co oznacza 7 dni pobytu w cenie 6 i 6-dniowy karnet narciarski w cenie 5.
  • Od 02.04.2024 do końca sezonu narciarze płacą tylko 3 za 4 dni zakwaterowania, a karnet narciarski na 4 dni jest również dostępny w cenie 3.

Superski Family

Dla rodzin entuzjastów narciarstwa składających się z co najmniej trzech członków (w wieku powyżej 8 lat) dostępna jest opcja "Superski Family". Umożliwia ona doładowanie kart MyDolomiti Skicards na 10 do maksymalnie 20 dni narciarskich na osobę (na całym obszarze Dolomiti Superski). To elastyczne rozwiązanie pozwala na wykorzystanie doładowanych dni narciarskich całkowicie zgodnie z potrzebami poszczególnych członków rodziny. Inne atrakcyjne oferty rodzinne są dostępne dla wielodniowych i sezonowych karnetów narciarskich.

Karnet IKON

Dolomiti Superski jest partnerem IKON Pass, międzynarodowego stowarzyszenia karnetów narciarskich z siedzibą w USA. Osoby posiadające IKON Pass mogą jeździć na nartach do 7 dni w wielu ośrodkach narciarskich na całym świecie bez żadnych ograniczeń. Dolomiti Superski jest również uwzględniony (wraz z Kitzbühel i Zermatt w Europie).
Więcej informacji na stronie: www.ikonpass.com.

Current holiday offers

from 105 €
Naturhotel Die Waldruhe

Alpine meets Mediterranean in every facet, with wellness and experiences for nature lovers, active holiday-makers and indulgence seekers.

To the hotel
from 122 €
Hotel & SPA RESORT Majestic

TOP hotel ****s in Pustertal - large garden with swimming pool, natural bathing pond, saunas, guided hikes and much more!

To the hotel
from 110 €
Hotel Fameli

Family hotel at Valdaora, near the Kronplatz - a place to play, have fun, enjoy moments of relaxation and sample really delicious food.

To the hotel
from 110 €
Familienhotel Bella Vista

Experience autumn with the whole family in Vinschgau: hiking programme, childcare, caressing ponies and time for relaxation.

To the hotel

Images

Kronplatz skiing area
Kronplatz skiing area

The famous skiing area in Pustertal attracts numerous winter sports lovers every year. As well, it is one of the most modern skiing areas in Europe.

© Skirama Kronplatz - Harald Wisthaler
Skiing in Gröden - Seceda
Skiing in Gröden - Seceda

On the slopes of Seceda near St. Ulrich and St. Christina in Gröden, ski fans enjoy optimal conditions and wonderful views.

© DOLOMITES Val Gardena / Gröden - Werner Dejori
Skiing in Wolkenstein in Gröden
Skiing in Wolkenstein in Gröden

Perfectly prepared ski runs are waiting for ski fans in the ski are of Gröden at the foot of Mt. Langkofel.

© DOLOMITES Val Gardena / Gröden - Diego Moroder
Ski World Cup in Alta Badia
Ski World Cup in Alta Badia

Since many years already, there are ski world cup races on the Gran Risa ski run. the entertainment programme is excellent and offers great fun also off the slopes.

© Alta Badia - Freddy Planinschek

Sporty zimowe

Selected accommodations in Dolomites

Service