Find accommodation & make a request

Chiusa Card - Alpy i wino

Chiusa Card łączy wiele usług w jednej karcie i sprawia, że wakacje w Chiusa, Barbiano, Velturno lub Villandro stają się niezapomnianym przeżyciem pełnym ekscytujących przygód!

Dzięki Chiusa Card wczasowicze mogą bezpłatnie korzystać ze wszystkich środków transportu publicznego w Południowym Tyrolu. Cieszą się również bezpłatnym wstępem do około 90 muzeów w całym kraju i wieloma innymi korzyściami, takimi jak bezpłatny wstęp na publiczne baseny w okolicy, korzystanie z autobusu turystycznego latem lub korzystanie z autobusu narciarskiego na "safari narciarskie" zimą.

Smakosze również nie przegapią, ponieważ Chiusa Card oferuje liczne degustacje wina lub grappy bezpośrednio na farmie, a także ekscytujący program aktywności o każdej porze roku. Chiusa Card - alps & wine jest dostępna we wszystkich uczestniczących w programie obiektach noclegowych w Chiusa, Barbiano, Velturnie lub Villandro.

Korzyści z Chiusa Card

  • Bezpłatne korzystanie z całego transportu publicznego w Południowym Tyrolu: pociągi regionalne z przełęczy Brenner do Trydentu i z San Candido do Malles, autobusy lokalne (miejskie, międzymiastowe i miejskie), kolejki linowe na Kohlern, Renon, Verano i Atesino, kolejka linowa na Mendel, tramwaj na Renon i PostBus Switzerland między Malles i Müstair.
  • Około 90 uczestniczących muzeów można zwiedzać bezpłatnie 1x na bilet
  • 1x dziennie bezpłatny wstęp na odkryte baseny Chiusa i Velturno oraz kryty basen Acquarena (3 h dziennie, MO-FR)
  • Wędrówki z przewodnikiem wiosną i latem (MO-FR)
  • Wycieczki na rakietach śnieżnych z przewodnikiem (MO-SA)
  • Autobus turystyczny latem (MI i FR) i autobus dla narciarzy zimą (MO-SO)
  • Liczne zniżki i obniżone ceny w sklepach i atrakcjach rekreacyjnych
  • Degustacje wina i usługi związane z winem: 1x w okresie przydatności biznesowej -
    Valle Isarco Kellerei w Chiusa, Röck Winery w Villandro, Radoar Winery & Distillery w Velturno, Organic Winery Zöhlhof w Velturno, Garlider Winery w Velturno, Tenuta Spitalerhof Winery w Chiusa.

Current holiday offers

from 132 €
Hotel Edelweiss

7 = 6 ski week special in the mountains 06. - 28. January, 6 days ski pass at the price of 5

To the offer

Karty Advantage

Selected tips

Vitalpina Hotels Südtirol

Mountains are life. We share your passion for the outdoors and show you South Tyrol's mountain and natural landscapes from their most sustainable side.

To the hotels
Service