Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie
from 118 €
Naturhotel Rainer
Vitalpina Hotel | Ratschings in Eisacktal
from 80 €
Hotel Tonnerhof
Dreamlike natural landscape | Ratschings in Eisacktal
from 135 €
Hotel Edelweiss
Holiday paradise | Meransen in Eisacktal
from 75 €
Pension Sonnenhof
Familiar atmosphere | Meransen in the Eisacktal

Südtirol Guest Pass Chiusa, Barbiano, Velturno i Villandro

Południowym Tyrolu Guest Pass Chiusa, Barbiano, Velturno i Villandro łączy wiele usług w jednej karcie i sprawia, że wakacje stają się niezapomnianym przeżyciem pełnym ekscytujących przygód!

Dzięki nowej karcie South Tyrol Guest Pass w regionie Chiusa, Barbiano, Velturno i Villandro wczasowicze mogą bezpłatnie korzystać ze wszystkich środków transportu publicznego w Południowym Tyrolu. Możesz także cieszyć się bezpłatnym wstępem do ponad 80 muzeów w całym regionie i wieloma innymi korzyściami, takimi jak bezpłatny wstęp na publiczne baseny w okolicy, korzystanie z autobusu turystycznego latem lub autobusu narciarskiego zimą.

Smakosze również nie przegapią, ponieważ karta oferuje liczne degustacje wina lub grappy bezpośrednio na farmie, a także ekscytujący program aktywności o każdej porze roku. Karta Południowym Tyrolu Guest Pass jest dostępna u wszystkich uczestniczących w programie dostawców zakwaterowania w Chiusa, Barbiano, Velturno lub Villandro.

Korzyści z Południowym Tyrolu Guest Pass

  • Bezpłatne korzystanie ze wszystkich środków transportu publicznego w Południowym Tyrolu: pociągi regionalne z Brennero/Brenner do Trydentu i z San Candido do Malles/Mals, autobusy lokalne (miejskie, międzymiastowe i międzymiastowe), kolejki linowe na Colle, Renon, Maranza/Meresino, Meltina, Verano i San Genesio Atesino, kolejka linowa na Mendola/Mendel, tramwaj na Renon i szwajcarski PostBus między Malles/Mals i Müstair/Müstair.
  • Ponad 80 uczestniczących muzeów można odwiedzić bezpłatnie raz na bilet
  • Bezpłatny wstęp raz dziennie na odkryte baseny w Chiusa i Velturno oraz na kryty basen Acquarena (3 godziny dziennie, MO-FR)
  • Wędrówki z przewodnikiem wiosną i latem (MO-FR)
  • Wycieczki na rakietach śnieżnych z przewodnikiem (MO-SA)
  • Autobus turystyczny latem (MI i FR) i autobus dla narciarzy zimą (MO-SO)
  • Liczne zniżki i obniżone ceny w sklepach i atrakcjach rekreacyjnych
  • Bezpłatna deg ustacja 3 win (grupa maks. 15 osób) - można wykorzystać raz na kartę lub degustacja 5 win wraz z wycieczką po farmie i piwnicy w specjalnej cenie 12,00 euro - można wykorzystać raz na kartę.

Aktualne oferty wakacyjne

from 110 €
Hotel & Spa Falkensteinerhof

The hotel in Vals for your active and pleasure holiday.

To the hotel
up to -25%
Hotel Schölzhorn

Breathtaking mountain scenery. Ideal starting point for a hiking and family vacation. NEW: Indoor pool, rooftop terrace, sauna landscape

To the hotel

Karty Advantage

Wybrane wskazówki

Relaxation on top
Vitalpina Hotels Südtirol

Experience the breathtaking mountain and natural landscape in and around the Vitalpina Hotels. The perfect relaxation for body and soul!

To the hotels
BikeHotels South Tyrol

With the sun on your face, the wind in your hair and South Tyrol in front of your eyes, a holiday on the sunny side of the Alps is the purest pleasure.

To the hotels
Usługa