Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie
from 75 €
Pension Sonnenhof
Familiar atmosphere | Meransen in the Eisacktal

Südtirol Guest Pass Chiusa, Barbiano, Velturno i Villandro

Południowym Tyrolu Guest Pass Chiusa, Barbiano, Velturno i Villandro łączy wiele usług w jednej karcie i sprawia, że wakacje stają się niezapomnianym przeżyciem pełnym ekscytujących przygód!

Dzięki nowej karcie South Tyrol Guest Pass w regionie Chiusa, Barbiano, Velturno i Villandro wczasowicze mogą bezpłatnie korzystać ze wszystkich środków transportu publicznego w Południowym Tyrolu. Możesz także cieszyć się bezpłatnym wstępem do około 90 muzeów w całym regionie i wieloma innymi korzyściami, takimi jak bezpłatny wstęp na publiczne baseny w okolicy, korzystanie z autobusu turystycznego latem i autobusu narciarskiego zimą.

Smakosze również nie przegapią, ponieważ karta oferuje liczne degustacje wina lub grappy bezpośrednio na farmie, a także ekscytujący program aktywności o każdej porze roku. Karta Południowym Tyrolu Guest Pass jest dostępna we wszystkich uczestniczących w programie obiektach noclegowych w Chiusa, Barbiano, Velturno lub Villandro.

Korzyści z Południowym Tyrolu Guest Pass

  • Bezpłatne korzystanie ze wszystkich środków transportu publicznego w Południowym Tyrolu: pociągi regionalne z Brennero/Brenner do Trydentu i z San Candido do Malles/Mals, autobusy lokalne (miejskie, międzymiastowe i międzymiastowe), kolejki linowe na Colle, Renon, Maranza/Meresino, Meltina, Verano i San Genesio Atesino, kolejka linowa na Mendola/Mendel, tramwaj na Renon i szwajcarski PostBus między Malles/Mals i Müstair/Müstair.
  • Około 90 uczestniczących muzeów można odwiedzić bezpłatnie raz na bilet
  • Bezpłatny wstęp raz dziennie na odkryte baseny w Chiusa i Velturno oraz na kryty basen Acquarena (3 godziny dziennie, MO-FR)
  • Wędrówki z przewodnikiem wiosną i latem (MO-FR)
  • Wycieczki na rakietach śnieżnych z przewodnikiem (MO-SA)
  • Autobus turystyczny latem (MI i FR) i autobus dla narciarzy zimą (MO-SO)
  • Liczne zniżki i obniżone ceny w sklepach i atrakcjach rekreacyjnych
  • Bezpłatna deg ustacja 3 win (grupa maks. 15 osób) - można wykorzystać raz na kartę lub degustacja 5 win wraz z wycieczką po farmie i piwnicy w specjalnej cenie 12,00 euro - można wykorzystać raz na kartę.

Aktualne oferty wakacyjne

from 110 €
Hotel & Spa Falkensteinerhof

The hotel in Vals for your skiing and pleasure holiday.

To the hotel
The NEW South Tyrol Blog

Discovering the best parts of South Tyrol - Get inspired by authentic encounters, unforgettable experiences & by the best holiday tips!

To the blog

Karty Advantage

Wybrane wskazówki

28 hotels
Vitalpina Hotels Südtirol

Mountains are life. We share your passion for the outdoors and show you South Tyrol's mountain and natural landscapes from their most sustainable side.

To the hotels
Usługa