Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie

Pociągiem do Południowego Tyrolu

Podróż pociągiem to wygodna i szybka alternatywa dla samochodu, zwłaszcza jeśli podróż jest długa, a ruch na drogach duży.

Podróż pociągiem to przyjazny dla środowiska, często niedrogi i relaksujący sposób podróżowania: Nie musisz koncentrować się na ruchu ulicznym, ale możesz w spokoju poczytać gazetę, przejrzeć książkę lub po prostu wyjrzeć przez okno i cieszyć się pięknem mijanego krajobrazu.

Na przykład dzięki codziennym bezpośrednim połącz eniom z Monachium do Południowego Tyrolu można znaleźć się w Bolzano w niecałe cztery godziny - i to bez korków. Transfery na ostatnich kilka kilometrów między stacją a zakwaterowaniem wakacyjnym można szybko i łatwo zarezerwować online.

Szczególny komfort dzięki DB i ÖBB

Zarówno Deutsche Bahn (DB), jak i Austriackie Koleje Federalne (ÖBB) oferują usługę przewozu bagażu "od drzwi do drzwi" do Południowego Tyrolu.

Osoby podróżujące DB lub ÖBB mogą zakupić bilet łączony do Południowego Tyrolu na pokładzie pociągów Eurocity lub w centrach podróży DB. Bilet łączony musi być okazany wraz z ważnym biletem EC od DB lub ÖBB i zawierać datę ważności. Umożliwia on podróż do miejsca docelowego w dniu przyjazdu lub na dworzec kolejowy w dniu powrotu i jest ważny na wszystkie autobusy miejskie i międzymiastowe, kolejki linowe Renon, San Genesio Atesino i Kohlern oraz Rittner Bahn.

Telefon komórkowy na miejscu

Podczas wakacji w Południowym Tyrolu można korzystać z Mobilcard przez jeden, trzy lub siedem dni, aby tanio i łatwo podróżować po sieci transportu publicznego Południowotyrolskiego Związku Transport owego. Południowotyrolska sieć transportowa obejmuje pociągi regionalne i lokalne autobusy, a także kilka kolejek linowych i Rittner Trambahn: oznacza to, że do wielu popularnych miejsc na większych wysokościach można łatwo dotrzeć bez samochodu. Usługi taksówkarskie w Południowym Tyrolu zapewniają jeszcze większą elastyczność i komfort.

Więcej informacji na temat czasu podróży, połączeń kolejowych i cen biletów:

Przyjazd

Usługa