Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie

Transfery w Południowym Tyrolu

Południowym Tyrolu zależy na tym, aby wczasowiczom było jak najwygodniej przyjechać bez własnego samochodu i podróżować w sposób przyjazny dla środowiska. Właśnie dlatego istnieją portale rezerwacyjne, na których wczasowicze mogą szybko i łatwo zarezerwować grupowe i indywidualne transfery online.

Elastyczność i komfort zawsze były ważne podczas podróży na wakacje. Coraz częściej jednak zrównoważony rozwój i ochrona klimatu odgrywają większą rolę w wyborze środków transportu. Południowym Tyrolu myśli o przyszłości i stawia na innowacyjne rozwiązania w zakresie mobilności.

Urlopowicze są zachwyceni atrakcyjną siecią transportu publicznego w Południowym Tyrolu, która jest stale ulepszana i rozbudowywana. Poniższe portale rezerwacyjne dla usług wahadłowych i transferów są tego doskonałym uzupełnieniem:

Południowym Tyrolu Transfer

Wczasowicze mogą zarezerwować transfer z dworca kolejowego, przystanku autobusu dalekobieżnego lub lotniska do ponad 9000 obiektów noclegowych w Południowym Tyrolu online na dwa różne sposoby za pośrednictwem portalu Südtirol Transfer:

  • Transferyzbiorowe dowożą wczasowiczów z dworców kolejowych w Bolzano, Merano, Brunico, Malles i San Candido oraz przystanków autobusów dalekobieżnych w Bolzano, Merano, Chiusa, Varna i Vipiteno do miejsc zakwaterowania. Na przykład dla gości zakwaterowanych w Riscone dostępne są transfery grupowe z dworca kolejowego Brunico, ale także z przystanku autobusów dalekobieżnych Varna lub z dworca kolejowego Bressanone.
  • Indywidualne transfery można zarezerwować na trasie między zakwaterowaniem a wszystkimi wyżej wymienionymi dworcami kolejowymi, a także dworcem kolejowym Landeck, głównym dworcem kolejowym w Innsbrucku i kilkoma okolicznymi lotniskami.

Transfer wahadłowy można zazwyczaj zarezerwować do godziny 17:00 poprzedniego dnia. Pojazd przystosowany do przewozu wózków inwalidzkich należy zarezerwować do godziny 17:00 dzień wcześniej. Więcej informacji można znaleźć na stronie suedtiroltransfer.com.

Rezerwacja transferu

Indywidualne przewozy wahadłowe można również rezerwować online za pośrednictwem Book Your Shuttle co najmniej 48 godzin przed planowaną podróżą - od transferów lotniskowych po wycieczki jednodniowe. Więcej informacji można znaleźć na stronie bookyourshuttle.it.

Przyjazd

Usługa