(316) Poproś o zakwaterowanie bez barier.

Wakacje bez barier w Południowym Tyrolu

Planujesz wakacje bez barier w Południowym Tyrolu? W takim razie trafiłeś we właściwe miejsce. Wizyta w obcym miejscu zwykle wiąże się z wieloma wyzwaniami i długim planowaniem. Oferujemy szeroki wybór hoteli, zakwaterowania i atrakcji turystycznych dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

Zarezerwuj najlepsze zakwaterowanie bez barier w Południowym Tyrolu

Jeśli szukasz zakwaterowania bez barier w Południowym Tyrolu , które jest odpowiednie dla osób niepełnosprawnych i osób poruszających się na wózkach in walidzkich, masz do wyboru szeroką gamę opcji. Od mieszkań wakacyjnych z udogodnieniami bez barier po specjalnie przystosowane hotele bez barier, domy wakacyjne i pensjonaty.

Zakwaterowanie w Południowym Tyrolu dostosowało swoje udogodnienia i usługi, aby ułatwić wakacje osobom z niepełnosprawnością ruchową, osobom z wadami wzroku i osobom poruszającym się na wózku inwalidzkim. W ostatnich latach obiekty noclegowe usunęły przeszkody architektoniczne, odpowiednio wyposażyły pokoje gościnne i rozszerzyły zakres usług.

Inicjatywa turystyki bez barier w Południowym Tyrolu chce zaoferować osobom niepełnosprawnym zarówno prywatne, jak i publiczne przestrzenie, które będą dla nich łatwo dostępne podczas wakacji. Dotyczy to oczywiście sypialni i łazienek, ale także jadalni, strefy wellness, hotelowego basenu, ogrodu i tarasu.

W recepcji hoteli bez barier w Południowym Tyrolu znajdują się świetne wskazówki i informacje na temat możliwości spędzania wolnego czasu w okolicy.

Wakacje dla osób niepełnosprawnych z osobą towarzyszącą

Szeroka gama zajęć rekreacyjnych gwarantuje, że zarówno osoby niepełnosprawne, jak i ich bliscy mogą doświadczyć i cieszyć się beztroskimi wakacjami. Region jest również szczególnie odpowiedni dla niepełnosprawnych fizycznie seniorów.

Zróżnicowane destynacje oferują szeroki wachlarz atrakcji i miejsc wartych zobaczenia nawet dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Jakie miejsca są dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich?

Niezależnie od tego, czy chcesz odwiedzić imponujące muzea, skorzystać z basenów, czy wjechać kolejką linową na zapierające dech w piersiach punkty widokowe , istnieje wiele opcji dostosowanych do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Region słynie również z pięknych szlaków turystycznych, które są dostępne dla osób na wózkach inwalidzkich i niepełnosprawnych. Trasy te stanowią doskonałą okazję do odkrywania oszałamiających krajobrazów przy jednoczesnym minimalizowaniu wyzwań związanych z terenem.

Specialized accommodation

Service