(15) Zapytaj o hotele miejskie w Południowym Tyrolu

Hotele miejskie w Południowym Tyrolu

Zgiełk, ładne sklepy, restauracje i bary na wyciągnięcie ręki oraz program kulturalny, który nie pozostawia nic do życzenia. A może wolisz imponujące szczyty górskie, świeże powietrze i przyjemny spokój?

Zarezerwuj najlepszy hotel miejski w Południowym Tyrolu

Trzeba przyznać, że wybór miejskich destynacji w tym kraju nie jest szczególnie duży. Jeśli trzymać się definicji "miejsca na prawach miasta", to ogranicza się on do ośmiu większych miejscowości: Bolzano, Bressanone, Brunico, Glorenza, Chiusa, Laives, Merano i Vipiteno. Termin hotel miejski jest reprezentatywny dla wszystkich rodzajów zakwaterowania w mieście, od prostych pensjonatów po luksusowe pałace miejskie. W hotelach miejskich w Południowym Tyrolu wszystko, czego potrzebujesz do spędzenia udanych wakacji, jest w zasięgu ręki, niezależnie od tego, czy chcesz zrobić szybkie zakupy, znaleźć uroczą restaurację na kolację, czy zwiedzić okoliczne górskie krajobrazy.

Równie przyjemne jest zjedzenie porannego śniadania, a następnie spacer do głównych zabytków bez zgiełku i bez własnego samochodu. Nie wspominając już o programie kulturalnym i imprezowym, który w ośrodkach jest na ogół bardzo bogaty.

Specialized accommodation

Service