(18) Zapytaj o hotele tylko dla dorosłych

Hotele tylko dla dorosłych w Południowym Tyrolu

Hotele tylko dla dorosłych, hotele dla dorosłych lub hotele bez dzieci to tylko niektóre z nazw hoteli specjalizujących się w wakacjach bez dzieci. W Południowym Tyrolu nie brakuje hoteli tylko dla dorosłych, w których można spędzić relaksujące wakacje w ciszy i spokoju.

Zarezerwuj najlepszy hotel tylko dla dorosłych w Południowym Tyrolu

W ostatnich latach niektóre hotele, głównie na wyższym poziomie gwiazdkowym, wyspecjalizowały się w obsłudze gości powyżej 14, 16 lub 18 roku życia. Ich grupą docelową są nie tylko osoby bez dzieci, ale także rodzice, którzy chcą odpocząć od codziennego życia rodzinnego, poświęcić czas dla siebie lub cieszyć się romantyczną wspólnotą.

Hotele tylko dla dorosłych dysponują doskonale wyposażoną strefą wellness, programem odnowy biologicznej z jogą i medytacją, szeroką gamą zabiegów odnowy biologicznej, a coraz częściej nawet spa medycznym. Oferta kulinarna jest równie imponująca. Jeśli chcesz wypróbować nowy sport podczas wakacji lub poświęcić się swojemu ulubionemu sportowi bez przeszkód, hotele tylko dla dorosłych w Południowym Tyrolu są również idealnym miejscem dla Ciebie.

Specialized accommodation

Service