Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie

Autobusem do Południowego Tyrolu

Coraz więcej osób woli dać odpocząć własnemu samochodowi podczas wakacji i podróżować do miejsca docelowego wygodnie i bezstresowo autokarem.

Czy to z Niemiec, Austrii czy Szwajcarii - do Południowego Tyrolu można łatwo i szybko dotrzeć autobusem. Istnieją bezpośrednie połączenia z Monachium, Stuttgartu i Innsbrucka do różnych miast i regionów wypoczynkowych Południowego Tyrolu. Usługi transferowe lub taksówki dowiozą Cię wygodnie z przystanku autobusowego do miejsca zakwaterowania.

Od wiosny do jesieni istnieją dodatkowe bezpośrednie połączenia z St. Gallen, Winterthur, Zurychu i Landquart do Merano i Val Venosta, które obejmują transfer do miejsca zakwaterowania.

Kilka firm autobusowych oferuje również transport z lotnisk takich jak Monachium, Innsbruck, Werona, Bergamo i Mediolan, co ułatwia połączenie podróży lotniczej i autobusowej podczas podróży do Południowego Tyrolu.

Nowoczesna mobilność

Dzięki dobrze rozwiniętej sieci transportu publicznego, podczas Południowego Tyrolu nie będziesz tęsknić za samochodem: Z Mobilcard na jeden dzień, na trzy dni lub na siedem dni możesz tanio i łatwo korzystać ze środków transportu Południowego Związku Transportu Tyrolu. Południowotyrolskie Stowarzyszenie Transportowe obejmuje pociągi regionalne i lokalne autobusy, a także kilka kolejek linowych i Rittner Bahn.

Rozkład jazdy autobusów

Wszystkie ważne informacje na temat mobilności publicznej w Południowym Tyrolu można znaleźć na stronie suedtirolmobil.info, gdzie znajdują się również rozkłady jazdy i tabele rozkładów jazdy: Rozkłady jazdy autobusów(autobusy regionalne i autobusy miejskie) oraz rozkłady jazdy pociągów (dla linii Brenner - Verona, Lienz - Fortezza, Mals - Merano, Merano - Pusteria i dla Rittner Bahn), a także rozkłady jazdy kolejek linowych (kolejka linowa na górę Mendel, Bolzano - Kohlern, Bolzano - Pusteria, Vilpian - Pusteria, Postal - Verano i Rio di Pusteria) i kolejek nocnych.

Przyjazd

Usługa