Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie

Usługi taksówkarskie w Południowym Tyrolu

Najpiękniejsze i najprzyjemniejsze wakacje są wtedy, gdy możesz myśleć tylko o dobrej zabawie, beztrosce i nie martwiąc się o nic. Nawet o prowadzenie samochodu.

Jeśli chcesz wyjść wieczorem, wybrać się na popołudniowy spacer po mieście i obejść się bez kłopotliwego szukania miejsca parkingowego lub po prostu chcesz szybko dostać się z dworca kolejowego do hotelu, taksówka jest z pewnością wygodną opcją. Podróż taksówką jest również wygodna, a przede wszystkim bezpieczna, jeśli nie znasz dróg, nie lubisz podróżować po lodzie i śniegu lub chcesz wypić kieliszek wina do posiłku.

W Południowym Tyrolu w ostatnich latach powstało wiele usług taksówkarskich, z których część korzysta z dziewięciomiejscowych pojazdów. Są one szczególnie popularne nie tylko wśród nastolatków, którzy nie mają prawa jazdy, ale także wśród młodych i starszych nocnych marków, którzy dzielą się opłatą za przejazd i w ten sposób wracają do domu bez ryzyka.

Szybkie i wygodne przemieszczanie się z punktu A do punktu B

Latem taksówka lub wynajęty samochód z kierowcą jest szczególnie korzystny dla rowerzystów i motocyklistów, aby wygodnie dostać się z jednego miejsca do drugiego. Z kolei zimą minibusy z kierowcą, w których jest wystarczająco dużo miejsca na narty, buty narciarskie i torby, są szczególnie odpowiednie dla większych grup, które na przykład chcą zakończyć dzień na stoku après-ski.

Aby uzyskać dane kontaktowe lokalnych usług taksówkarskich, najlepiej skontaktować się z biurem turystycznym w danym ośrodku wypoczynkowym.

Przyjazd

Usługa