Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie
(1) Zakwaterowanie in Taufers in Münster

Mieszkania wakacyjne w Taufers im Münstertal

Gmina Taufers im Münstertal znajduje się na dalekim zachodzie Południowego Tyrolu, na granicy ze szwajcarskim kantonem Graubünden. Wiejska idylla, wymarzona górska sceneria i ciepła gościnność gospodarzy Południowego Tyrolu zainspirują Cię.

Ci, którzy cenią sobie dużą swobodę i indywidualne planowanie wakacji, poczują się szczególnie komfortowo w mieszkaniu wakacyjnym w Taufers w Val Müstair. Mieszkania są idealne do wypoczynku i oferują przestronne i pięknie zaprojektowane pokoje. Często mieszkania wakacyjne w Taufers im Münstertal posiadają własny ogród lub małą oazę wellness.

Aktywni wczasowicze znajdą coś dla siebie w mieszkaniach wakacyjnych w Taufers im Münstertal w regionie wypoczynkowym Obervinschgau. Odkryj malownicze szlaki turystyczne w Parku Narodowym Stelvio, wybierz się na wycieczkę rowerową z całą rodziną lub delektuj się smacznymi przysmakami z Południowego Tyrolu na malowniczym alpejskim pastwisku. W zimnych porach roku narciarze, skitourowcy, narciarze biegowi i miłośnicy wędrówek w rakietach śnieżnych mogą liczyć na optymalne warunki. Jezioro Reschen jest warte odwiedzenia o każdej porze roku.

Haus Rufinatscha - Taufers in Münster in Vinschgau
Haus Rufinatscha
Taufers in Münster in Vinschgau
4,8 Doskonały

Nestled in the beautiful Münstertal, in Vinschgau. It offers opportunities for relaxation and outdoor activities!

z 50 € dziennie
Didis Apartments - Glurns in Vinschgau
7km
usunięty
Didis Apartments
Glurns in Vinschgau
4,4 Bardzo dobry

Lovingly renovated apartments in the historic centre of Glurns, sun terrace & bike and ski depot - ideal for hiking and cycling!

z 80 € dziennie

Accommodations in Vinschgau

Usługa