Find accommodation & make a request
(92) Accommodations in Dolomites

Mieszkania wakacyjne w Dolomitach

Podczas wakacji w mieszkaniu wakacyjnym w Dolomitach można cieszyć się wspaniałym widokiem na naturalny krajobraz, znaleźć niezliczone oferty aktywności w bezpośrednim sąsiedztwie i mieć swobodę organizowania wakacji zgodnie z własnymi życzeniami i pomysłami.

Wakacje z całą rodziną, z przyjaciółmi lub we dwoje - mieszkanie wakacyjne w Dolomitach to idealne zakwaterowanie na niezapomniany czas spędzony w górach. Mieszkania oferują dużo przestrzeni i są wyposażone we wszelkie udogodnienia. Niektóre mają nawet własną małą oazę wellness lub zadbany ogród z trawnikiem do opalania, placem zabaw i miejscem do grillowania.

Bezpośrednio przed drzwiami mieszkań wakacyjnych w Dolomitach znajdują się liczne szlaki turystyczne i górskie trasy rowerowe o różnym stopniu trudności. Wspinacze i alpiniści również znajdą coś dla siebie w malowniczych parkach przyrody. Zimą wyjątkowy krajobraz zamienia się w raj dla miłośników sportów zimowych: czekają na Ciebie wspaniałe zimowe szlaki turystyczne, nowoczesne tereny narciarskie, wyjątkowo piękne trasy narciarskie, przyjazne rodzinom tory saneczkowe i rozległe trasy do narciarstwa biegowego.

Accommodations in Dolomites

Service