Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie
from 80 €
Hotel Tonnerhof
Dreamlike natural landscape | Ratschings in Eisacktal
from 52 €
Appartement Hotel Gurnatsch
Ferienwohnung | Vals in Eisacktal
from 124 €
Naturhotel Rainer
Hiking Hotel | Ratschings in Eisacktal
from 135 €
Hotel Edelweiss
Holiday paradise | Meransen in Eisacktal
from 75 €
Pension Sonnenhof
Familiar atmosphere | Meransen in the Eisacktal

Wakacje w S. Andrea

"W domu z przyjaciółmi" - w S. Andrea nie jest to pusty slogan, ale namacalne motto, które jest stosowane w wielu miejscach. Nie bez powodu mała wioska położona nad Bressanone jest uważana za mały, ale piękny i niezwykle przyjazny ośrodek wakacyjny, który spełnia swoją obietnicę.

View over St. Andrä
View over St. Andrä

St. Andrä is situated directly at the valley station of Plose hiking and skiing region.

Internet Consulting - Benedikt Trojer

Wioska, która jest czasami pieszczotliwie nazywana St. Anders przez około 1500 mieszkańców, położona jest na wysokości około 970 metrów nad poziomem morza na lokalnej górze Brixen, Plose. Jego historia prawdopodobnie sięga starożytności, a pierwsze pisemne wzmianki pochodzą z XII wieku.

W przeszłości S. Andrea była typową rozproszoną osadą składającą się z małego centrum wsi z kościołem parafialnym i kilku oddalonych od siebie gospodarstw. Z biegiem czasu do niektórych przysiółków dołączyły mniejsze kościoły i kaplice, z których niektóre do dziś są jednym z zabytków wioski dzięki artystycznym freskom. Obszar osady również stawał się coraz gęstszy, dzięki czemu S. Andrea może obecnie prezentować się jako mały, ale atrakcyjny ośrodek mieszkalny i wypoczynkowy.

Opalanie się w najlepszej panoramicznej lokalizacji

Ze względu na wspaniałe panoramiczne położenie wysoko nad biskupim miastem Bressanone, St. Andrea jest z jednej strony znana z fantastycznego widoku na Valle Isarco i okoliczne góry. Z drugiej strony, okolica jest wyjątkowo słoneczna, dzięki czemu można cieszyć się różnorodnymi sportami i zajęciami rekreacyjnymi na świeżym powietrzu, głównie w świetle słonecznym.

Czytanie na leżaku, piesze wędrówki, jazda na rowerze górskim lub zjazdowym, gra w tenisa lub jazda motocyklem na przełęczy Würzjoch - wszystko to jest dwa razy przyjemniejsze w jasnym słońcu i z najlepszymi odległymi widokami.

W zimnych porach roku St. Andrä bynajmniej nie hibernuje, ale wita wielu narciarzy i snowboardzistów, których magicznie przyciągają śnieżnobiałe stoki. S. Andrea jest domem dla dolnej stacji obszaru narciarskiego Plose, który oferuje około 40 kilometrów tras zjazdowych, w tym najdłuższą trasę zjazdową w Południowym Tyrolu. Ponadto znajduje się tu park rozrywki, kilka torów saneczkowych, różne wycieczki narciarskie, przejażdżki saniami ciągniętymi przez konie, a w każdym razie mnóstwo zimowej zabawy dla całej rodziny.

Aktualne oferty wakacyjne

up to -25%
Hotel Schölzhorn

Breathtaking mountain scenery. Ideal starting point for a hiking and family vacation. NEW: Indoor pool, rooftop terrace, sauna landscape

To the hotel
from 110 €
Hotel & Spa Falkensteinerhof

The hotel in Vals for your active and pleasure holiday.

To the hotel

Zdjęcia

View over St. Andrä
View over St. Andrä

St. Andrä is situated directly at the valley station of Plose hiking and skiing region.

Internet Consulting - Benedikt Trojer
St. Andrä
St. Andrä

St. Andrä is aslo a good starting point for beautiful excursions at Plose hiking area.

Internet Consulting - Benedikt Trojer
St. Andrä
St. Andrä

The villages is situated in a dreamlike position above the episcopal city of Brixen.

Internet Consulting - Benedikt Trojer
St. Andrä
St. Andrä

The village in Eisacktal is part of the municipality of Brixen and consists of the hamlets St. Andrä Dorf, Mellaun, Klerant, Karnol, Mairdorf and St. Leonhard.

Internet Consulting - Benedikt Trojer

Atrakcje in St. Andrä

Wybrane wskazówki

Relaxation on top
Vitalpina Hotels Südtirol

Experience the breathtaking mountain and natural landscape in and around the Vitalpina Hotels. The perfect relaxation for body and soul!

To the hotels
BikeHotels South Tyrol

With the sun on your face, the wind in your hair and South Tyrol in front of your eyes, a holiday on the sunny side of the Alps is the purest pleasure.

To the hotels

Wybrane zakwaterowanie in St. Andrä

Hotel Torgglerhof - St. Andrä in Eisacktal
superior
Hotel Torgglerhof
St. Andrä in Eisacktal
4,6 Doskonały

Traditional and family-run hotel in Eisacktal, only 15 minutes by car from the city of Brixen & in the heart of ski and hiking area Plose.

z 90 € dziennie
Berghotel Schlemmer - Brixen in Eisacktal
Berghotel Schlemmer
Brixen in Eisacktal
4,6 Doskonały

At 1,900 meters high on the Plose , the mountain of Brixen! Holidays immersed in nature, away from the hustle and face to face with the Dolomites. New sauna area from December 2019!

z 72 € dziennie
Waldheim Alpine Appartements - Brixen in Eisacktal
Waldheim Alpine Appartements
Brixen in Eisacktal
4,8 Doskonały

Rustic apartments, idyllic location, family atmosphere, impressive mountains, comfortable amenities, South Tyrolean cuisine, ideal for family holidays, many possibilities for leisure and entertainment

z 100 € dziennie
Hotel & Appartements Traube - Brixen in Eisacktal
Hotel & Appartements Traube
Brixen in Eisacktal
4,6 Doskonały

Rooms & apartments in the historical centre of Brixen, with Mediterranean garden, dreamlike view & culinary delicacies at Restaurant Traube – BrixenCard included.

z 63 € dziennie
Usługa