Find accommodation & make a request
(2) Accommodations in Welschnofen

Mieszkania wakacyjne w Nova Levantefen

Mieszkanie wakacyjne w Nova Levantefen to idealne zakwaterowanie dla rodzin, aktywnych wczasowiczów i osób szukających ciszy i spokoju, które chcą spędzić niezapomniane wakacje w Południowym Tyrolu w Dolomitach. Malownicza wioska w Val d'Ega otoczona jest wyjątkowymi szczytami i bujnymi lasami.

Tuż za drzwiami mieszkania wakacyjnego w Nova Levante znajdują się liczne szlaki piesze i turystyczne. Kolejka linowa zabierze Cię szybko i wygodnie do przyjaznego rodzinom obszaru pieszego i narciarskiego Carezza. Latem miłośnicy rowerów górskich również znajdą tu coś dla siebie. Mały odkryty basen zapewnia przyjemność z kąpieli. Słynne jezioro Karer jest z pewnością jednym z najważniejszych zabytków w pobliżu miejsca zamieszkania. Nie można również przegapić alpejskiego blasku masywu Dolomity Rosengarten o zachodzie słońca. Golfistów ucieszy pobliskie pole golfowe z zapierającą dech w piersiach panoramą Dolomitów.

Mieszkania wakacyjne w Nova Levante są komfortowo urządzone i zazwyczaj oferują balkon, taras lub mały ogród. W niektórych rezydencjach znajduje się nawet niewielka, ale przyjemna strefa wellness. Jeśli nie chcesz sam gotować, w Nova Levante i okolicy znajdziesz kilka doskonałych restauracji, pizzerii i tradycyjnych zajazdów.

Accommodations in Eggental

Service