Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie
(2) Zakwaterowanie in Welschnofen

Mieszkania wakacyjne w Nova Levantefen

Mieszkanie wakacyjne w Nova Levantefen to idealne zakwaterowanie dla rodzin, aktywnych wczasowiczów i osób szukających ciszy i spokoju, które chcą spędzić niezapomniane wakacje w Południowym Tyrolu w Dolomitach. Malownicza wioska w Val d'Ega otoczona jest wyjątkowymi szczytami i bujnymi lasami.

Tuż za drzwiami mieszkania wakacyjnego w Nova Levante znajdują się liczne szlaki piesze i turystyczne. Kolejka linowa zabierze Cię szybko i wygodnie do przyjaznego rodzinom obszaru pieszego i narciarskiego Carezza. Latem miłośnicy rowerów górskich również znajdą tu coś dla siebie. Mały odkryty basen zapewnia przyjemność z kąpieli. Słynne jezioro Karer jest z pewnością jednym z najważniejszych zabytków w pobliżu miejsca zamieszkania. Nie można również przegapić alpejskiego blasku masywu Dolomity Rosengarten o zachodzie słońca. Golfistów ucieszy pobliskie pole golfowe z zapierającą dech w piersiach panoramą Dolomitów.

Mieszkania wakacyjne w Nova Levante są komfortowo urządzone i zazwyczaj oferują balkon, taras lub mały ogród. W niektórych rezydencjach znajduje się nawet niewielka, ale przyjemna strefa wellness. Jeśli nie chcesz sam gotować, w Nova Levante i okolicy znajdziesz kilka doskonałych restauracji, pizzerii i tradycyjnych zajazdów.

Residence Ulrike - Welschnofen in Eggental
Residence Ulrike
Welschnofen in Eggental
4,8 Doskonały

Modern apartments for up to 7 persons, familiar atmosphere, quiet position, dreamlike view of the Dolomites and bread service on request.

z 62 € dziennie
Residence Geigerhof - Welschnofen in Eggental
Residence Geigerhof
Welschnofen in Eggental

Cosy apartments with balcony, alpine pasture feeling and panoramic views of Rosengarten and Latemar, wellness oasis with saunas and whirlpool, breakfast on request.

Unterkoflhof - Deutschnofen in Eggental
7km
usunięty
Unterkoflhof
Deutschnofen in Eggental
4,9 Doskonały

Holidays in the middle of nature with dreamlike view over the Dolomites. You will look forward to comfortable apartments in a quiet and sunny position.

z 60 € dziennie
Ferienwohnungen Pichler - Deutschnofen in Eggental
8km
usunięty
Ferienwohnungen Pichler
Deutschnofen in Eggental
4,7 Doskonały

Cosy and spacious flats in a central location in Deutschnofen in Eggental, with a wonderful panoramic view and terrace with swimming pool.

z 85 € dziennie

Accommodations in Eggental

Usługa