Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie
Czas czytania ok.
minuty
Minuta
04. października 2023

Program rozpieszczający dla skóry

Czy chcesz, aby produkty, których używasz na swojej skórze, zdobywały punkty za jakość i zrównoważony rozwój, a jednocześnie robiły coś dobrego dla Ciebie i środowiska? W takim razie innowacyjne i certyfikowane organiczne kosmetyki naturalne TEAM DR JOSEPH mogą być dla Ciebie właściwym wyborem.

Region Paznaun - Ischgl in Tirol Österreich
Region Paznaun - Ischgl in Tirol Österreich

Region Paznaun - Ischgl in Tirol Österreich

Aleš Rajský - www.flickr.com
TEAM DR JOSEPH
TEAM DR JOSEPH

High-quality natural cosmetics from South Tyrol

TEAM DR JOSEPH

Masło do ciała TEAM DR JOSEPH zachwyciło nas swoim jedwabistym dotykiem i delikatnym zapachem, który pozostawia na skórze. Dlatego też znalazło się wśród naszych świątecznych pomysłów na prezent.

Dziś chcielibyśmy przybliżyć Wam filozofię TEAM DR JOSEPH. Firma została założona ponad 35 lat temu przez dr Josepha Franza w Brunico w Val Pusteria i jest obecnie prowadzona przez drugie pokolenie rodziny

Produkty zostały uhonorowane kilkoma prestiżowymi nagrodami przyznawanymi przez międzynarodowych ekspertów z branży kosmetycznej.

TEAM DR JOSEPH
TEAM DR JOSEPH

High-quality natural cosmetics from South Tyrol

TEAM DR JOSEPH - Mirja Kofler

Naturalne składniki aktywne i najnowocześniejsza technologia

Natura jest po prostu genialna: założyciel firmy był i jest o tym przekonany po intensywnych badaniach fascynującego świata roślin i to przekonanie nadal charakteryzuje firmę.

W TEAM DR JOSEPH aktywne składniki różnych roślin są łączone w taki sposób, aby doskonale się uzupełniały. Najcenniejsze składniki z nasion i kwiatów, liści i korzeni są starannie ekstrahowane i rafinowane przy użyciu zaawansowanych technologicznie procesów.

Z dodatkową porcją pasji, kreatywności i troski - tak TEAM DR JOSEPH opracowuje każdy pojedynczy produkt w swojej siedzibie w Południowym Tyrolu.

TEAM DR JOSEPH
TEAM DR JOSEPH

High-quality natural cosmetics from South Tyrol

TEAM DR JOSEPH - Mirja Kofler

Kosmetyki naturalne z certyfikatem organiczności

Produkty TEAM DR JOSEPH są certyfikowane przez ICEA (Istituto per la certificatione etica e ambientale) i podlegają ścisłej kontroli jakości. Czym charakteryzują się produkty kosmetyczne TEAM DR JOSEPH? Ekstrakty roślinne i środki powierzchniowo czynne pochodzą z upraw ekologicznych, a skuteczność i kompatybilność kosmetyków są testowane naukowo.

Składniki pochodzenia naturalnego są wybierane zgodnie z kryteriami przyjazności dla środowiska i zdrowia. Firma produkuje wegańskie produkty kosmetyczne i ściśle odrzuca testy na zwierzętach. Dlatego też nie sprzedaje żadnych produktów do krajów, które wymagają testów na zwierzętach, takich jak Chiny. Oczywiste jest, że do produkcji produktów nie używa się syntetycznych substancji zapachowych, barwników, parafin, parabenów ani silikonów.

TEAM DR JOSEPH
TEAM DR JOSEPH

The skin care is a combination of nature and high-tech: vegan and cruelty-free, natural and skin-friendly.

TEAM DR JOSEPH

Zdrowa i promienna skóra dla niego i dla niej

W sklepie internetowym firmy można znaleźć duży wybór produktów rozpieszczających TEAM DR JOSEPH do twarzy i ciała: od oczyszczania po rewitalizację, od pielęgnacji przeciwsłonecznej po starzenie się. Praktyczne dodatki: sklep oferuje również porady dotyczące pielęgnacji skóry online, analizy skóry i zestawy pielęgnacyjne. Asortyment sklepu obejmuje również zapachy do pomieszczeń, olejki eteryczne i herbaty.

Szukasz prezentu i po prostu nie możesz się zdecydować spośród szerokiej oferty? W takim razie kupon upominkowy wysłany cyfrowo na Twój adres e-mail przez TEAM DR JOSEPH jest szybkim i łatwym rozwiązaniem.

TEAM DR JOSEPH
TEAM DR JOSEPH

The GREEN GRACE solid shower bath is ideal for daily and gentle body cleansing.

TEAM DR JOSEPH

Skup się na zrównoważonym rozwoju

Przyszłość warta życia wymaga myślenia w kategoriach wzajemnie powiązanych cykli i promowania wzrostu jakościowego, a nie ilościowego. TEAM DR JOSEPH od dawna koncentruje się na przyjaznym dla środowiska procesie produkcyjnym, ale naszą wizją jest uczynienie całego łańcucha wartości zrównoważonym, od zakupu surowców po produkcję i utylizację.

Kilka kroków na tej drodze zostało już podjętych. Na przykład TEAM DR JOSEPH jest w 100% neutralny pod względem emisji CO2. Asortyment obejmuje również 3 różne kostki zero waste do rąk, ciała i włosów. Płyn do mycia rąk, płyn do mycia ciała oraz szampon i odżywka w formie kostki zawierają odżywcze olejki roślinne i nie wymagają plastikowych opakowań.

Tekst: Lisa

Jesteśmy kolorową mieszanką kochających naturę, żądnych przygód i kreatywnych redaktorów. Mieszkamy w Południowym Tyrolu i łączy nas miłość do pisania i fotografii, gór i kultury. Naszą pasją jest ciągłe odkrywanie nowych historii o ziemi i jej mieszkańcach, o tożsamości i tradycji, o cichych miejscach i tysiącach twarzy Południowego Tyrolu. Naszymi tekstami i zdjęciami chcemy pokazać Wam piękno tego pełnego kontrastów regionu i rozbudzić Waszą ciekawość. Ale przede wszystkim chcemy jednego: zainspirować do podróżowania.

Podobne posty

Usługa