Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie

Biuro rzeczy znalezionych

Zgubiłeś coś i chciałbyś to odzyskać lub jesteś uczciwym znalazcą i chciałbyś zwrócić to, co znalazłeś właścicielowi? Rozwiązanie: www.fundinfo.it!

Wakacje to czas relaksu, niemyślenia o niczym i całkowitego wyłączenia się. Ale łatwo może się zdarzyć, że zapomnisz plecaka, portfela lub kluczy podczas jazdy na nartach, wędrówek lub zwiedzania.

W większości przypadków nie masz pojęcia, gdzie zgubiłeś swoje rzeczy, a jeśli nie są to dokumenty osobiste z nazwiskiem i adresem, nawet znalazca ma trudności ze zwrotem znalezionej rzeczy.

Dlatego Południowy Tyrol ma bardzo przydatną usługę: na stronie internetowej www.fundinfo.it każdy ma możliwość znalezienia tego, co zgubił. Internetowy katalog gmin Południowego Tyrolu gromadzi wszystko, co dzień w dzień oddawane jest do biur rzeczy znalezionych w prowincji. Od klasyków, takich jak telefony komórkowe i aparaty fotograficzne, klucze, elementy odzieży i dokumenty, po bardziej nietypowe znalezione przedmioty, takie jak sprzęt gospodarstwa domowego lub żywność i przedmioty luksusowe.

Aby znaleźć zagubione i zaginione przedmioty, kliknij "Rozpocznij wyszukiwanie" na stronie głównej portalu. Następnie wybierz obszar wyszukiwania i jego rozmiar, a także datę, od której brakuje Ci danego przedmiotu. Za pomocą różnych kategorii, a także szczegółowych opisów, wyszukiwanie można jeszcze bardziej zawęzić.

Więcej informacji:

www.fundinfo.it

Warto wiedzieć

Usługa