Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie
Czas czytania ok.
minuty
Minuta
10. października 2023

Gdzie spełniają się ślubne marzenia

Jesteś świeżo po zaręczynach i zastanawiasz się, gdzie i jak chcesz świętować swój ślub? Zawsze marzyłeś o romantycznym ślubie marzeń na zamku? Kochasz krajobraz, jedzenie i klimat Południowego Tyrolu? W takim razie znaleźliśmy dla Ciebie idealne miejsce na ślub: Castel Katzenzungen.

Where wedding dreams come true
Where wedding dreams come true

The magnificent castle bridge leads to the Castel Katzenzungen.

Castel Katzenzungen

Renesansowy zamek, w którym można się zakochać

Do 200 gości może świętować swój ślub z Tobą i mężczyzną (lub kobietą) Twoich marzeń w Castel Katzenzungen do wczesnych godzin porannych - ślub w Południowym Tyrolu, który wszyscy będą miło wspominać przez długi czas.

Zamek ma za sobą 800 lat historii. Położony jest w idyllicznym, zacisznym miejscu w wiosce Prissian, która należy do gminy Tesimo. Malownicza wioska między Merano i Bolzano cieszy się łagodnym klimatem z dużą ilością słońca przez cały rok.

Castel Katzenzungen został starannie odnowiony i oferuje stylowe pokoje różnej wielkości na 3 piętrach, od sali rycerskiej po kuchnię dla palaczy.

Przed zamkiem lub pod baldachimem największej i prawdopodobnie najstarszej winorośli na świecie z widokiem na góry Merano istnieje możliwość zorganizowania symbolicznej ceremonii ślubnej, a kościół św. Marcina znajduje się bardzo blisko.

Uroczy ogród zamkowy i imponujący most zamkowy również przyczyniają się do bajkowej atmosfery.

Where wedding dreams come true
Where wedding dreams come true

The Versoaln grape grows at the foot of Castel Katzenzungen.

Castel Katzenzungen - Luca_Gallizio
Where wedding dreams come true
Where wedding dreams come true

The small church of St. Martin is close to the Castel Katzenzungen.

Castel Katzenzungen

Ulubiona data na wymarzony ślub

Jeśli planujesz ślub na zamku w Południowym Tyrolu, skontaktuj się z Veroniką Ega Pobitzer (+39 0473 927018 lub info@castel.katzenzungen.com) z dużym wyprzedzeniem, ponieważ daty w najbardziej popularnych miesiącach ślubnych od maja do września są szybko rezerwowane w Castel Katzenzungen.

Veronika jest osobą kontaktową dla wszystkich wydarzeń: ona i jej zespół zamkowy mają bogate doświadczenie w organizacji imprez i współpracują z nagradzanym szefem kuchni z Południowego Tyrolu i innymi wypróbowanymi i przetestowanymi partnerami. Od dekoracji i planowania menu po muzykę, nic nie pozostaje do życzenia, aby spełnić marzenia o ślubie.

Where wedding dreams come true
Where wedding dreams come true

The castle garden of Castel Katzenzungen is particularly charming.

Castel Katzenzungen
Where wedding dreams come true
Where wedding dreams come true

Under the castle bridge of Castel Katzenzungen is a beautiful and panoramic place for the wedding ceremony.

Castel Katzenzungen - Angelika Schwarz

Castel Katzenzungen jako miejsce wydarzeń i kręcenia filmów

Oczywiście Castel Katzenzungen to nie tylko świetna lokalizacja na wesela. Niezależnie od tego, czy chodzi o urodziny, rocznicę firmy czy wydarzenie kulturalne, konferencję, pokaz mody czy uroczystą kolację - Castel Katzenzungen oferuje doskonałą oprawę i organizację prywatnych i profesjonalnych wydarzeń dla maksymalnie 300 gości.

Where wedding dreams come true
Where wedding dreams come true

The Knights' Hall at Castel Katzenzungen is perfect for a fairytale wedding.

Castel Katzenzungen - Armin Terzer

Zabytkowy zamek jest również idealnym miejscem do kręcenia filmów. Grupy liczące co najmniej 10 osób mogą również umówić się na wycieczkę z przewodnikiem po zamku i piwnicy z winami. Jedną z atrakcji jest winorośl Versoaln: prawdopodobnie najstarsza i największa winorośl na świecie rośnie u podnóża zamku. Ma ona co najmniej 350 lat, a jej korona rozciąga się na ponad 350 metrów kwadratowych.

Where wedding dreams come true
Where wedding dreams come true

At night, Castel Catzenzungen is a particularly atmospheric place with its festive lighting.

Castel Katzenzungen - Lorenzo Poli

Tekst: Lisa

Jesteśmy barwną mieszanką kochających przyrodę, żądnych przygód i kreatywnych redaktorów. Mieszkamy w Południowym Tyrolu i łączy nas miłość do pisania i fotografii, gór i kultury. Naszą pasją jest ciągłe odkrywanie nowych historii o ziemi i jej mieszkańcach, o tożsamości i tradycji, o cichych miejscach i tysiącach twarzy Południowego Tyrolu. Naszymi tekstami i zdjęciami chcemy pokazać Wam piękno tego pełnego kontrastów regionu i rozbudzić Waszą ciekawość. Ale przede wszystkim chcemy jednego: zainspirować do podróżowania.

Podobne posty

Usługa