Znajdź zakwaterowanie i złóż niewiążące zapytanie
Czas czytania ok.
minuty
Minuta
19. października 2023

Oświadczyny - powiedz "tak" w Południowym Tyrolu

Wesoły maj to idealny miesiąc na ślub w Południowym Tyrolu. Wszędzie jest zielono i kwitnąco, ptaki ćwierkają i pszczoły brzęczą, a śnieg wciąż jest biały na górskich szczytach. Idealny czas na oświadczyny.

Decorations for weddings
Decorations for weddings

Although the cars are addobate with beautiful flowers for the wedding!

Internet Consulting - Isabel Gräber

Okres ścisłej godziny policyjnej podczas lockdownu był ciężką próbą dla wielu par. Niektóre związki rozpadły się z powodu zbyt dużej bliskości, podczas gdy inne pary jeszcze bardziej zbliżyły się do siebie w tym trudnym czasie. A niektórzy ludzie nagle byli całkiem pewni: chcę poślubić tę kobietę - lub tego mężczyznę - i chcę przejść przez dobre i złe czasy z tą osobą u boku.

Ale ważne pytanie "Czy wyjdziesz za mnie?" wymaga nie tylko odwagi, ale także odpowiedniego czasu i otoczenia. W każdym razie otoczenie powinno pasować do osobowości ukochanej osoby. Romantycznie, sportowo, blisko natury lub po trochu wszystkiego - jeśli szukasz inspiracji na idealne oświadczyny w Południowym Tyrolu, trafiłeś we właściwe miejsce.

Oto nasze 3 najlepsze propozycje na wyjątkowe chwile:

Fantastycznie romantycznie

Kiedy pierwsze promienie słońca zabarwiają niebo na różowo wczesnym rankiem, jest to idealny moment, aby zadać pytanie ukochanej osobie. Po odkupieńczym "tak", szczęśliwa para będzie promieniała porannym słońcem. Wschód słońca jest oczywiście szczególnie piękny w górach Południowego Tyrolu, ale każde inne miejsce jest również oczarowane magicznymi pierwszymi promieniami słońca.

Bajkowe piękno

Południowy Tyrol obfituje w malownicze zamki i pałace, a wszystkie z nich stanowią idealne tło dla niezapomnianych oświadczyn. Podczas zamkowej wędrówki w Appiano na szlaku winnym zaręczone pary mogą wybrać jedną z 3 alternatyw: W zamku Hocheppan, zamku Korb i ruinach zamku Boymont, wielu zakochanych z pewnością złożyło sobie obietnicę na wspólną przyszłość na przestrzeni wieków.

Emocje przyprawiające o zawrót głowy

Jeśli chcesz zwiększyć kolejkę górską emocji między radosną niecierpliwością a niepokojącą niepewnością przed i podczas oświadczyn, oświadcz się na szlaku przygodowym w wąwozie Plima w Val Martello - na spektakularnym wiszącym moście lub na jednym z 3 innych punktów widokowych.

Sunrise in the South Tyrolean mountains
Sunrise in the South Tyrolean mountains

If you spend a night on a South Trolean hut, such as Bercherhaus hut in this case, you should absolutely enjoy the moment of a beautiful sunrise.

Internet Consulting - Stefan Tolpeit
Eppan
Eppan

Hocheppan Castle / Castel d'Appiano

marita / pixelio.de
Plimaschlucht - Schluchtenweg
Plimaschlucht - Schluchtenweg

View of Plimaschlucht

Frieder Blickle fuer Vinschgau Marketing

A gdy on lub ona powie "tak", zaręczona para może od razu rozpocząć planowanie ślubu.

Czy to w ciągu najbliższych kilku miesięcy w małym gronie, czy w przyszłym roku z wielką, huczną uroczystością - w Południowym Tyrolu jest mnóstwo malowniczych kościołów i wspaniałych miejsc na ślub marzeń. Podczas gdy przyszła panna młoda już umawia się na wizytę w sklepie z modą ślubną, przyszły pan młody już degustuje różne wyśmienite wina ze swojej ulubionej winnicy w Południowym Tyrolu. Jak wiele można zrobić, aby wesele było udane ...

Tekst: Steffi

Jesteśmy barwną mieszanką kochających przyrodę, żądnych przygód i kreatywnych redaktorów. Mieszkamy w Południowym Tyrolu i łączy nas miłość do pisania i fotografii, gór i kultury. Naszą pasją jest ciągłe odkrywanie nowych historii o ziemi i jej mieszkańcach, o tożsamości i tradycji, o cichych miejscach i tysiącach twarzy Południowego Tyrolu. Naszymi tekstami i zdjęciami chcemy pokazać Wam piękno tego pełnego kontrastów regionu i rozbudzić Waszą ciekawość. Ale przede wszystkim chcemy jednego: zainspirować do podróżowania.

Podobne posty

Usługa