Find accommodation & make a request
Reading time about
minutes
minute
19. października 2023

Oświadczyny - powiedz "tak" w Południowym Tyrolu

Wesoły maj to idealny miesiąc na ślub w Południowym Tyrolu. Wszędzie jest zielono i kwitnąco, ptaki ćwierkają i pszczoły brzęczą, a na górskich szczytach śnieg wciąż lśni bielą. Jest to więc idealny czas na oświadczyny.

Decorations for weddings
Decorations for weddings

Although the cars are addobate with beautiful flowers for the wedding!

© Internet Consulting - Isabel Gräber

Okres ścisłej godziny policyjnej podczas blokady był testem wytrzymałości dla wielu kochanków. Niektóre związki rozpadły się pod wpływem zbyt dużej bliskości, podczas gdy inne pary zostały jeszcze bardziej zacieśnione przez ten trudny czas. A niektórzy ludzie nagle byli całkiem pewni: chcę poślubić tę kobietę - lub tego mężczyznę - i chcę przejść przez dobre i złe czasy z tą osobą u boku.

Ale do zadania ważnego pytania "Czy wyjdziesz za mnie?" potrzebna jest nie tylko odwaga, ale także odpowiedni czas i otoczenie. W każdym razie otoczenie powinno pasować do osobowości ukochanej osoby. Romantycznie, sportowo, blisko natury lub po trochu wszystkiego - jeśli nadal szukasz odpowiedniej inspiracji na idealne oświadczyny w Południowym Tyrolu, trafiłeś we właściwe miejsce.

Oto nasze top 3 na wyjątkowe chwile:

Wymarzony romantyzm

Kiedy pierwsze promienie słońca zmieniają kolor nieba na różowy wczesnym rankiem, jest to idealny moment, aby zadać ukochanej decydujące pytanie. Po odkupieńczym "tak", szczęśliwa para będzie promieniała porannym słońcem. Oczywiście wschód słońca jest szczególnie piękny w górach Południowego Tyrolu, ale magiczne pierwsze promienie słońca oczarowują również każde inne miejsce.

Bajkowe piękno

Południowy Tyrol obfituje w malownicze zamki i pałace, a wszystkie z nich doskonale nadają się jako tło dla niezapomnianych oświadczyn. Podczas zamkowej wędrówki w Appiano na szlaku winnym zaręczone pary mogą wybrać jedną z 3 alternatyw: Na zamku Hocheppan, zamku Korb i ruinach zamku Boymont, wielu zakochanych z pewnością złożyło sobie obietnicę na wspólną przyszłość na przestrzeni wieków.

Emocje przyprawiające o zawrót głowy

Jeśli chcesz wzmocnić kolejkę górską emocji między radosną niecierpliwością a niepokojącą niepewnością przed i w trakcie oświadczyn, możesz oświadczyć się na szlaku przygodowym w wąwozie Plima w Dolinie Martell - na spektakularnym wiszącym moście lub w jednym z 3 innych punktów widokowych.

Sunrise in the South Tyrolean mountains
Sunrise in the South Tyrolean mountains

If you spend a night on a South Trolean hut, such as Bercherhaus hut in this case, you should absolutely enjoy the moment of a beautiful sunrise.

© Internet Consulting - Stefan Tolpeit
Eppan
Eppan

Hocheppan Castle / Castel d'Appiano

© marita / pixelio.de
Plimaschlucht - Schluchtenweg
Plimaschlucht - Schluchtenweg

View of Plimaschlucht

© Frieder Blickle fuer Vinschgau Marketing

A gdy on lub ona powie "tak", zaręczona para może od razu rozpocząć planowanie ślubu.

Czy to w ciągu najbliższych kilku miesięcy w małym gronie, czy w przyszłym roku z wielką, huczną uroczystością - w Południowym Tyrolu jest mnóstwo malowniczych kościołów i wspaniałych miejsc na wymarzone wesele. Podczas gdy przyszła panna młoda już umawia się na spotkanie w sklepie z modą ślubną, przyszły pan młody już degustuje różne wyśmienite wina ze swojej ulubionej winnicy w Południowym Tyrolu. Jak wiele wysiłku trzeba włożyć w udaną uroczystość weselną ...

Tekst: Lisa

Jesteśmy kolorową mieszanką kochających naturę, żądnych przygód i kreatywnych redaktorów. Mieszkamy w Południowym Tyrolu i łączy nas miłość do pisania i fotografii, gór i kultury. Naszą pasją jest ciągłe odkrywanie nowych historii o ziemi i jej mieszkańcach, o tożsamości i tradycji, o cichych miejscach i tysiącach twarzy Południowego Tyrolu. Naszymi tekstami i zdjęciami chcemy pokazać Wam piękno tego pełnego kontrastów regionu i rozbudzić Waszą ciekawość. Ale przede wszystkim chcemy jednego: zainspirować do podróżowania.

Related posts

Service