(70) Zamów hotele wellness w Południowym Tyrolu

Twój hotel wellness w Południowym Tyrolu

Hotele wellness w Południowym Tyrolu realizują dwie zasady bliskości z naturą i uroczego połączenia różnych tradycji, gwarantując w ten sposób holistyczny relaks dla ciała i duszy. Ciesz się ekscytującym kontrastem między alpejską przyziemnością a śródziemnomorską lekkością.

Zarezerwuj hotel wellness w Południowym Tyrolu: Bliskość natury i luksus w jednym

Od kąpieli w sianie po peeling solą morską, od masażu olejkiem z sosny górskiej po kąpiel w algach - goście hoteli wellness w Południowym Tyrolu mogą rozpieszczać się na wiele sposobów. Ekskluzywny relaks na Południowym Tyrolu: hotele spa w Południowym Tyrolu zachwycają nowoczesnymi spa i skutecznymi zabiegami kosmetycznymi opartymi na naturalnych produktach i kosmetykach z Południowego Tyrolu.

Niektóre hotele spa w Południowym Tyrolu oferują jacuzzi w apartamencie, inne panoramiczny basen na tarasie na dachu, a dla tych, którzy lubią się spocić, są sauny i łaźnie parowe we wszystkich odmianach - od sauny z imprezą nad jeziorem po ekologiczną saunę z drewna wirowego. Po relaksującej przerwie w hotelu z wellness w Południowym Tyrolu, wczasowicze wracają do swojego codziennego życia z nową energią i większym spokojem.

Czystego dobrego samopoczucia dla ciała i duszy można doświadczyć również dzięki regionalnej kuchni, która w Południowym Tyrolu oferuje połączenie elementów alpejskich i śródziemnomorskich. Witalne potrawy przyrządzane z produktów pochodzących od południowotyrolskich rolników, dopasowane do odpoczynku i relaksu w strefie spa hotelu wellness w Południowym Tyrolu, zamieniają wakacje w holistyczne doświadczenie. Bliskość natury i absolutny komfort, połączenie tradycji i nowoczesności zainspirują Cię.

Hotel wellness i piesze wędrówki w Południowym Tyrolu - jak to sobie wyobrazić?

Twój hotel wellness w Południowym Tyrolu to nie tylko najlepszy adres dla absolutnego dobrego samopoczucia, ale o wiele więcej. Od wiosny do jesieni miłośnicy pieszych wędrówek z niecierpliwością czekają na panoramiczne wycieczki na Alpe di Siusi, w regionie Merano lub na Tre Cime di Lavaredo. Bujny zielony naturalny krajobraz, otoczony surowymi ścianami skalnymi, oferuje imponujące wrażenia z wakacji z panoramicznymi widokami. Podczas gdy bardziej alpejskie regiony inspirują wycieczkami na dużych wysokościach, okolice Bolzano i Merano zachwycają śródziemnomorskim krajobrazem sadów i winnic. Wiosną imponujący jest naturalny spektakl kwitnienia jabłoni, a jesienią Południowy Tyrol jest popularny ze względu na sezon zbiorów i popularne Törggelen. Po powrocie z wycieczek na świeżym powietrzu, strefa spa w hotelu wellness w Południowym Tyrolu oferuje różnorodne opcje relaksu z sauną, basenami i różnymi zabiegami.

Zarezerwuj hotel wellness w Południowym Tyrolu: Co można robić zimą?

Z kolei zimą wakacje wellness w Południowym Tyrolu można doskonale połączyć z jazdą na nartach. Kilka hoteli znajduje się bezpośrednio na stokach i oferuje pakiety wellness, które są specjalnie dostosowane do narciarzy. Męczący dzień na stoku kończy się relaksem w hotelowym spa, z kojącym masażem sportowym i relaksem w panoramicznym basenie. Inne zimowe aktywności, które są popularne wśród gości hoteli wellness w Południowym Tyrolu, to narciarstwo biegowe, saneczkarstwo, wędrówki w rakietach śnieżnych i skitouring. Alpe di Siusi, Plan de Corones, Tauferer Aurina czy okolice Solda i Ortles są stworzone dla miłośników sportów zimowych.

Hotels by theme

Service