Find accommodation & make a request
s
from 94 €
Wirtshaushotel Alpenrose
Active hotel | St. Lorenzen at Mt. Kronplatz
from 142 €
LANERHOF Active/Spa/Balance
Spa-Hotel | St. Lorenzen at Mt. Kronplatz
from 174 €
MIRABELL DOLOMITES HOTEL
Luxury . Ayurveda & SPA | Olang at Mt. Kronplatz
from 131 €
SONNENHOF Sun/Spa/Panorama
Sporthotel | Pfalzen at Mt. Kronplatz

Urlop w St. Giorgio

S. Giorgio to wiejska wioska u wejścia do Valli di Tures e Aurina, w bezpośrednim sąsiedztwie atrakcyjnego miasta Brunico: w samym sercu doliny Pusteria i w samym środku znanego regionu wypoczynkowego Południowego Tyrolu Plan de Corones, urlopowicze są zachwyceni szeroką ofertą spędzania wolnego czasu w pobliskiej okolicy, a jednocześnie cieszą się spokojem małej wioski.

Oprócz gospodarstw rolnych, wioskę S. Giorgio charakteryzuje późnogotycki kościół parafialny i dwie stare renesansowe rezydencje. Plaża, pięknie zaprojektowany park rzeczny nad brzegiem rzeki Ahr, zachęca do relaksu i opalania. Bardziej burzliwy jest rafting na rzece Ahr, rozpoczynający się w Campo Tures.

Oberstadt Bruneck
Oberstadt Bruneck

The upper city of Bruneck is located beyond the historical city walls and is also called Oberragen. Here, you can find many cafés and restaurants.

© Internet Consulting - Gerardina Troisi

Rodzinna zabawa

Zimą dzieci korzystają z lodowiska w S. Giorgio, a latem kuszą je ścieżki rowerowe w kierunku Sand in Taufers lub pobliskiej Val Pusteria. O każdej porze roku jest wiele do odkrycia w lesie w kierunku Greinwalden / Falzes podczas zabawy i wędrówek. Miejscowi oraz goście młodsi i starsi świetnie się bawią podczas tradycyjnego festiwalu kościelnego w ostatni weekend sierpnia, Jergina Kirschta.

Brunico bardzo blisko

Do Brunico można łatwo dojechać autobusem, ale także rowerem lub pieszo. Spacer po zabytkowym starym mieście z pięknymi sklepami, kawiarniami i restauracjami jest tak samo wart zachodu, jak wizyta w MMM Ripa w zamku Brunico. Koncerty, przedstawienia teatralne i pokazy kinowe zapewniają rozrywkę w wakacyjne wieczory.

Kronplatz
Kronplatz

Cabins Gipfelbahn Kronplatz

© Kronplatz AG
Downhill Kronplatz
Downhill Kronplatz

Downhill trail from the Kronplatz to Reischach

© Harald Wisthaler

Urozmaicony Plan de Corones

Korzystając z autobusu miejskiego lub skibusa, goście mogą również szybko dotrzeć do dolnej stacji kolejki Plan de Corones w Riscone bez konieczności przesiadania się. Na Planie de Corones spełniają się marzenia narciarzy, a góra ma również wiele do zaoferowania pod innymi względami: 360-stopniową panoramę i loty paralotnią w tandemie, dwa muzea (Lumen i MMM Corones), wieżowiec i trasy freeride' owe i wiele więcej.

Aktywność w górach

Niezależnie od tego, czy jest to wymagająca wycieczka na szczyt, czy spokojna wędrówka po alpejskim pastwisku, niezależnie od tego, czy są to trzytysięczniki w Valli di Tures e Aurina, czy górskie jezioro w Dolomitach - z St. Georgen fani gór nie mają daleko do swojej ulubionej trasy. Oprócz dużego wyboru szlaków pieszych i tras dla rowerów górskich, w regionie wypoczynkowym Plan de Corones na wczasowiczów czeka jeszcze więcej rozrywek na świeżym powietrzu, takich jak pływanie i jazda konna, wspinaczka w parku linowym i strzelanie z łuku na polu 3D.

Current holiday offers

from 122 €
Hotel & SPA RESORT Majestic

TOP hotel ****s in Pustertal - large garden with swimming pool, natural bathing pond, saunas, guided hikes and much more!

To the hotel
from 100 €
Hotel Tirolerhof

Welcome to the Tirolerhof at the gateway to the Gsieser Valley. Your perfect place for active holidays and pure relaxation!

To the hotel
from 105 €
Naturhotel Die Waldruhe

Alpine meets Mediterranean in every facet, with wellness and experiences for nature lovers, active holiday-makers and indulgence seekers.

To the hotel
from 190 €
WINKLER Sport & Spa Resort

A 5-star luxury design hotel that impresses with its symbiosis of natural materials and modern architecture.

To the hotel

Images

St. Georgen
St. Georgen

From Greinwalden, you are offered a wonderful view over St. Georgen near Bruneck.

© Internet Consulting - Elmar Hilber
Beach in St. Georgen
Beach in St. Georgen

At Ahr river in St. Georgen, there is a beach with sunbeds for relaxing moments with friends or with the entire family.

© Internt Consulting - Isabel Gräber
St. Georgen in winter
St. Georgen in winter

St. Georgen is located near the city of Bruneck at the entrance of Tauferer Ahrntal and is an excellent starting point for numerous activities in winter.

© Tourismusverein Bruneck - Harald Wisthaler

Attractions in St. Georgen

Selected accommodations in St. Georgen

Service